Öljynsuodatin MANN-FILTER W 712/8 (10)

Merkki: MANN-FILTER  
Varaosanumero: W 712/8 (10)
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
5.78
sis. ALV 20%
Määräyksikkö | Pakkausyksikkö
Vastaavat
Merkki: ALCO FILTER  
Varaosanumero: SP-953
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
5.29€
sis. ALV 20%
Merkki: MISFAT  
Varaosanumero: Z198
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
5.54€
sis. ALV 20%
Merkki: MANN-FILTER  
Varaosanumero: W 712/8
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
5.70€
sis. ALV 20%
Merkki: MANN-FILTER  
Varaosanumero: W 712/8 (10)
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
5.78€
sis. ALV 20%
Merkki: FILTRON  
Varaosanumero: OP620
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
6.15€
sis. ALV 20%
Merkki: WIX FILTERS  
Varaosanumero: WL7176
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
6.92€
sis. ALV 20%
Merkki: VALEO  
Varaosanumero: 586035
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
6.94€
sis. ALV 20%
Merkki: KNECHT  
Varaosanumero: OC 138
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
8.73€
sis. ALV 20%
Merkki: MAHLE ORIGINAL  
Varaosanumero: OC 138
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: PURFLUX  
Varaosanumero: LS880A
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
9.40€
sis. ALV 20%
Merkki: SCT Germany  
Varaosanumero: SM 187
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MECAFILTER  
Varaosanumero: H25
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MULLER FILTER  
Varaosanumero: FO202
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MECAFILTER  
Varaosanumero: ELH4122
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: TECNOCAR  
Varaosanumero: R202
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: WILMINK GROUP  
Varaosanumero: WG1217036
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: WILMINK GROUP  
Varaosanumero: WG1379094
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: WILMINK GROUP  
Varaosanumero: WG1018378
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: UNIFLUX FILTERS  
Varaosanumero: XO36
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: STELLOX  
Varaosanumero: 20-50577-SX
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: UNICO FILTER  
Varaosanumero: LI 789/8
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: SogefiPro  
Varaosanumero: FT0535
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MAGNETI MARELLI  
Varaosanumero: 154074282120
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: Dr!ve+  
Varaosanumero: DP1110.11.0007
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: FIL FILTER  
Varaosanumero: ZP 06 C
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: FIL FILTER  
Varaosanumero: ZP 11 B
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: COMLINE  
Varaosanumero: EOF058
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: CLEAN FILTERS  
Varaosanumero: DO 930
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: AUTOMEGA  
Varaosanumero: 3011090AK
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Alkuperäisnumerot
CATERPILLAR 1N-4402
CATERPILLAR 1N4402H
CITROËN 1109 38
CITROËN 1109 39
CITROËN 1109 AK
CITROËN 1109 AP
CITROËN 1109 CA
CITROËN 1109 J8
CITROËN 1109 J9
CITROËN 1109 K2
CITROËN 1109 K7
CITROËN 1109 L0
CITROËN 1109 N3
CITROËN 1109 N5
CITROËN 1109 S8
CITROËN 1109 X6
CITROËN 93516 538
CITROËN 95495 621
CITROËN 95495 622
CITROËN 95580 482
CITROËN 95580 482.80
CITROËN 95580 483
CITROËN 95638 747
CITROËN 95638 903
CITROËN 96002 933
CITROËN 96086 668.80
CITROËN MLS 000-592
DAF 0192143
DAF 192143
DAIHATSU 49306-30000
DEUTZ-FAHR 115 217 5137
DEUTZ-FAHR 1285 0069
FIAT 7910031245
FIAT 9456000927
FIAT 9567205780
FIAT 9628173380
FORD 5011 788
FORD 5011 991
GENERAL MOTORS 93156538
GENERAL MOTORS 93156561
GENERAL MOTORS 9975184
HYUNDAI 26300-29000
JCB 02/900320
JCB 02/900320A
JCB 02/900330
JCB 02/900331
LOMBARDINI 115.2175.102
LOMBARDINI 115.2175.131
LOMBARDINI 217.5131
LOMBARDINI 2175.102
LOMBARDINI 2175.131
LOMBARDINI 2175.131.115
LOMBARDINI 2175.137
NISSAN 15208-6F901
NISSAN 15208-6F905
PEUGEOT 1109 51
PEUGEOT 1109 62
PEUGEOT 1109 67
PEUGEOT 1109 68
PEUGEOT 1109 75
PEUGEOT 1109 81
PEUGEOT 1109 82
PEUGEOT 1109 84
PEUGEOT 1109 86
PEUGEOT 1109 87
PEUGEOT 1109 AK
PEUGEOT 1109 AP
PEUGEOT 1109 C2
PEUGEOT 1109 CA
PEUGEOT 1109 K1
PEUGEOT 1109 L0
PEUGEOT 1109 LO
PEUGEOT 1109 N2
PEUGEOT 1109 N4
PEUGEOT 1109 S7
PEUGEOT 1109 X5
PEUGEOT 9558048380
PEUGEOT 9608666880
PEUGEOT 9620029980
PIAGGIO MOTORCYCLES 493063
RENAULT 86 71 001 3812
SSANGYONG 15310-01700
TALBOT 95 580 482 80
TALBOT E 495 622 80
Varaosien sopivuus autoihin
Malli / MoottoriValmistusvuosiTehoPolttoaine
CITROËN AX (ZA-_) / 1.3 Sport04.1987 - 12.198870 Kw - 95 Hv / M4ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi06.1991 - 12.199669 Kw - 94 Hv / KFZ (TU3FJ2)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi06.1991 - 12.199274 Kw - 100 Hv / KFZ (TU3FJ2)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi08.1991 - 12.199666 Kw - 90 Hv / KFY (TU3FJ2)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 Hv / CDY (TU9M)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1009.1986 - 06.199232 Kw - 44 Hv / C1ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1002.1987 - 12.199837 Kw - 50 Hv / CDZ (TU9M)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 10 E12.1986 - 12.198830 Kw - 41 Hv / C3ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 Hv / H1BBensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1112.1986 - 04.199440 Kw - 54 Hv / H1BBensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1112.1986 - 04.199440 Kw - 54 Hv / H1ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 11 4x406.1991 - 07.199240 Kw - 54 Hv / H1ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 11 KAT09.1988 - 12.198940 Kw - 54 Hv / HAZ (TU1CP)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1412.1986 - 12.198844 Kw - 60 Hv / KAY (TU3CP)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 Hv / KDX (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 Hv / KDY (TU3FM)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199262 Kw - 85 Hv / K2ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199262 Kw - 85 Hv / K2BBensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199261 Kw - 84 Hv / K2ABensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1406.1988 - 12.198949 Kw - 67 Hv / K1FBensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1989 - 12.199151 Kw - 69 Hv / K1GBensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 Hv / KDX (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 Hv / KDY (TU3FM)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D09.1988 - 06.199238 Kw - 52 Hv / K9A (TUD3)Diesel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D08.1991 - 12.199737 Kw - 50 Hv / K9Y (TUD3Y)Diesel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 GT01.1989 - 12.199159 Kw - 80 Hv / KDZ (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN AX (ZA-_) / 15 D08.1994 - 12.199740 Kw - 54 Hv / VJY (TUD5)Diesel
CITROËN AX (ZA-_) / 15 D08.1994 - 12.199743 Kw - 58 Hv / VJZ (TUD5)Diesel
CITROËN AX (ZA-_) / 15 D08.1994 - 12.199743 Kw - 58 Hv / VJY (TUD5)Diesel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HFX (TU1JP)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.8 D (MFA9A)07.1998 - asti...43 Kw - 58 Hv / A9A (XUD7)Diesel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.8 i (MFLFX)05.1997 - asti...66 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.8 i 4WD (MFLFX)04.1997 - asti...66 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.9 D (MFDJY)07.1996 - asti...50 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.9 D (MFDJY)07.1996 - asti...50 Kw - 68 Hv / D9B (XUD9A/L)Diesel
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HFX (TU1JP)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.8 D (MBA9A, MCA9A)07.1996 - asti...43 Kw - 59 Hv / A9A (XUD7)Diesel
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.8 i08.1999 - 10.200266 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN BERLINGO Umpikori (M_) / 1.9 D (MBDJY)07.1996 - asti...51 Kw - 70 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / 1.8 D10.1985 - 09.199344 Kw - 60 Hv / 161 (XUD7)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / 1401.1989 - 02.199355 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1401.1989 - 02.199355 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1401.1989 - 12.198947 Kw - 64 Hv / K1H (TU3A)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 14 E04.1983 - 07.198952 Kw - 71 Hv / 150CBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 14 E04.1983 - 07.198952 Kw - 71 Hv / K1GBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 14 E04.1983 - 02.199353 Kw - 72 Hv / 150CBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 14 E09.1985 - 02.199349 Kw - 67 Hv / 150FBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 14 E10.1985 - 05.198959 Kw - 80 Hv / Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1510.1987 - 05.199259 Kw - 80 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 06.198866 Kw - 90 Hv / 171ABensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 06.198866 Kw - 90 Hv / 171BBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 06.198866 Kw - 90 Hv / 171CBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 12.199268 Kw - 92 Hv / XU52CBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1607.1985 - 02.199364 Kw - 87 Hv / 171DBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1603.1986 - 02.199376 Kw - 103 Hv / 180ZBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1601.1987 - 02.199353 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1609.1987 - 02.199358 Kw - 79 Hv / B1A (XU51C/K)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1609.1988 - 02.199355 Kw - 75 Hv / BAY (XU5CP)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1609.1988 - 02.199355 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 16 E05.1989 - 02.199365 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 16 E05.1989 - 02.199365 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1907.1986 - 05.198975 Kw - 102 Hv / 159ABensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1907.1986 - 05.198977 Kw - 105 Hv / D2A (XU92C)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 1909.1986 - 11.198970 Kw - 95 Hv / D2C (XU92C)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 D09.1983 - 09.199347 Kw - 64 Hv / 162 (XUD9)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / 19 D09.1983 - 09.199347 Kw - 64 Hv / D9A (XUD9)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / 19 D09.1983 - 09.199347 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / 19 D03.1987 - 02.199351 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / 19 E06.1988 - 02.199380 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 E 4x404.1989 - 02.199380 Kw - 109 Hv / D2FBensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi10.1984 - 06.199490 Kw - 122 Hv / Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi07.1986 - 02.199390 Kw - 122 Hv / D6A (XU9J2)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi06.1988 - 02.199388 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JA)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 16V09.1987 - 12.1988116 Kw - 158 Hv / D6C (XU9J4)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 16V03.1988 - 02.1993108 Kw - 147 Hv / DFW (XU9J4)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 4x406.1988 - 02.199388 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JA)Bensiinimoottori
CITROËN BX (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 02.199366 Kw - 90 Hv / A8A (XUD7TE)Diesel
CITROËN BX (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 02.199366 Kw - 90 Hv / AJZ (XUD7TE)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 1.401.1987 - 01.199252 Kw - 71 Hv / 150CBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1.9 D01.1987 - 01.199252 Kw - 71 Hv / Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 1401.1986 - 02.199353 Kw - 72 Hv / 150CBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1401.1989 - 02.199355 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1401.1989 - 12.198947 Kw - 64 Hv / K1H (TU3A)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1510.1987 - 05.199259 Kw - 80 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1604.1983 - 01.199268 Kw - 92 Hv / 171CBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1606.1985 - 06.198866 Kw - 90 Hv / 171ABensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1606.1985 - 06.198866 Kw - 90 Hv / 171BBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1606.1985 - 06.198866 Kw - 90 Hv / 171CBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1607.1985 - 12.199464 Kw - 87 Hv / 171DBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1603.1986 - 12.199476 Kw - 103 Hv / 180ZBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1609.1988 - 12.199453 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1609.1988 - 12.199455 Kw - 75 Hv / BAY (XU5CP)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1609.1988 - 12.199455 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1605.1989 - 12.199465 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1605.1989 - 12.199465 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 18 D10.1985 - 09.199344 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 1907.1986 - 12.199475 Kw - 102 Hv / D2A (XU92C)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1907.1986 - 01.199290 Kw - 122 Hv / D6A (XU9J2)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1912.1987 - 12.198970 Kw - 95 Hv / D2C (XU92C)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1906.1988 - 12.199488 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JA)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 1906.1988 - 12.199480 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 4x406.1989 - 05.199178 Kw - 107 Hv / D2EBensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 4x410.1990 - 05.199180 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D09.1983 - 11.199447 Kw - 64 Hv / 162 (XUD9)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D09.1983 - 11.199447 Kw - 64 Hv / D9A (XUD9)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D09.1983 - 11.199447 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D03.1987 - 12.199451 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 KAT07.1986 - 12.199475 Kw - 102 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
CITROËN BX Break (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 12.199466 Kw - 90 Hv / A8A (XUD7TE)Diesel
CITROËN BX Break (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 12.199466 Kw - 90 Hv / AJZ (XUD7TE)Diesel
CITROËN C15 (VD-_) / 1.010.1984 - 12.199733 Kw - 45 Hv / XV8Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.010.1984 - 12.199733 Kw - 45 Hv / TU9Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.110.1984 - 12.199635 Kw - 48 Hv / E1ABensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.110.1984 - 12.199635 Kw - 48 Hv / 109KBensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.1 i07.1988 - 12.199644 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.407.1987 - 12.199649 Kw - 67 Hv / K1H (TU3A)Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 E05.1987 - 12.199644 Kw - 60 Hv / 150D (XY7)Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 E07.1987 - 12.199640 Kw - 55 Hv / K3ABensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 i05.1991 - 12.199655 Kw - 75 Hv / KDY (TU3FM)Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 i05.1991 - 12.199655 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN C15 (VD-_) / 1.8 D07.1986 - 12.200044 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN C15 StW / 1.108.1988 - 07.199644 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN C15 StW / 1.110.1988 - 10.199240 Kw - 54 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN C15 StW / 1.405.1987 - 09.199249 Kw - 67 Hv / Bensiinimoottori
CITROËN C15 StW / 1.405.1987 - 10.199244 Kw - 60 Hv / 150D (XY7)Bensiinimoottori
CITROËN C15 StW / 1.405.1991 - 07.199655 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN C15 StW / 1.8 D04.1987 - 08.200044 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN C25 Bussi (280_, 290_) / 1.8 E07.1987 - 02.199451 Kw - 69 Hv / 169 (XM7T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Bussi (280_, 290_) / 1.9 D07.1987 - 02.199451 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN C25 Bussi (280_, 290_) / 1.9 TD04.1992 - 02.199460 Kw - 82 Hv / M705Diesel
CITROËN C25 Bussi (280_, 290_) / 2.002.1991 - 02.199462 Kw - 84 Hv / 170C (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Bussi (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 02.199458 Kw - 79 Hv / 170B (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Bussi (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 02.199458 Kw - 79 Hv / 170A (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Lava / alusta (280_, 290_) / 1.8 E07.1987 - 02.199451 Kw - 69 Hv / 169 (XM7T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Lava / alusta (280_, 290_) / 1.9 DT10.1991 - 01.199460 Kw - 82 Hv / Diesel
CITROËN C25 Lava / alusta (280_, 290_) / 2.001.1987 - 03.199462 Kw - 84 Hv / 170C (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Umpikori (280_, 290_) / 2.011.1981 - 12.198657 Kw - 78 Hv / Bensiinimoottori
CITROËN C25 Umpikori (280_, 290_) / 2.002.1991 - 03.199462 Kw - 84 Hv / 170C (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Umpikori (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 03.199458 Kw - 79 Hv / 170B (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C25 Umpikori (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 03.199458 Kw - 79 Hv / 170A (XN1T)Bensiinimoottori
CITROËN C35 Avolava / 2.011.1973 - 01.199465 Kw - 88 Hv / B20614Bensiinimoottori
CITROËN C35 Avolava / 2.5 D02.1980 - 01.199451 Kw - 69 Hv / B25637Diesel
CITROËN C35 Bussi / 2.011.1973 - 01.199465 Kw - 88 Hv / B20614Bensiinimoottori
CITROËN C35 Bussi / 2.5 D02.1980 - 01.199451 Kw - 69 Hv / B25637Diesel
CITROËN C35 Umpikori / 2.011.1973 - 01.199465 Kw - 88 Hv / B20614Bensiinimoottori
CITROËN C35 Umpikori / 2.010.1986 - 09.199047 Kw - 64 Hv / Bensiinimoottori
CITROËN C35 Umpikori / 2.5 D02.1980 - 01.199451 Kw - 69 Hv / B25637Diesel
CITROËN C4 I (LC_) / 2.0 HDi04.2007 - 07.200881 Kw - 110 Hv / RHZ (DW10ATED)Diesel
CITROËN C5 I (DC_) / 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF)03.2001 - 08.2004152 Kw - 207 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 3.0 Carlsson09.2003 - 08.2004173 Kw - 235 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF)06.2001 - 08.2004152 Kw - 207 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 3.0 V607.2002 - asti...150 Kw - 204 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 20 RE08.1985 - 12.199278 Kw - 106 Hv / 829 A5Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 22 TRS07.1985 - 12.199283 Kw - 113 Hv / J6T A500Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 22 TRS07.1985 - 07.198985 Kw - 115 Hv / J6T A500Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 25 GTi05.1986 - 12.199289 Kw - 121 Hv / M25-668Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 25 GTi Turbo 208.1985 - 12.1992122 Kw - 166 Hv / M25-662Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 25 GTi Turbo 209.1986 - 12.1992115 Kw - 156 Hv / M25-667Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II / 25 TRi08.1985 - 12.1992100 Kw - 136 Hv / M25-659Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II StW / 2008.1985 - 08.198678 Kw - 106 Hv / 829 A5Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II StW / 22 TRS07.1985 - 12.199283 Kw - 113 Hv / J6T A500Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II StW / 22TRS07.1985 - 07.198985 Kw - 115 Hv / J6T A500Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II StW / 25 i05.1986 - 12.199289 Kw - 121 Hv / M25-668Bensiinimoottori
CITROËN CX Mk II StW / 25 TRI08.1985 - 12.1992100 Kw - 136 Hv / M25-659Bensiinimoottori
CITROËN CX   (MA) / 25 GTi Turbo 206.1984 - 08.1985122 Kw - 166 Hv / M25-662Bensiinimoottori
CITROËN CX   (MA) / 25 TRi07.1983 - 08.1985100 Kw - 136 Hv / M25-659Bensiinimoottori
CITROËN CX   StW (MA) / 200006.1979 - 08.198578 Kw - 106 Hv / 829 A5Bensiinimoottori
CITROËN CX   StW (MA) / 220006.1981 - 08.198585 Kw - 115 Hv / J6T A500Bensiinimoottori
CITROËN CX   StW (MA) / 2400 GTi07.1982 - 06.198394 Kw - 128 Hv / M23-622Bensiinimoottori
CITROËN CX   StW (MA) / 25 TRI07.1983 - 08.1985100 Kw - 136 Hv / M25-659Bensiinimoottori
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 D10.1995 - 04.199851 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 TD10.1995 - asti...66 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 TD04.1996 - asti...68 Kw - 92 Hv / D8B (XUD9TF)Diesel
CITROËN DISPATCH Lava / alusta (BU_, BV_, BW_, BX_) / 1.9 TD10.1999 - asti...68 Kw - 92 Hv / D8B (XUD9TF)Diesel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 D10.1995 - 08.199851 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 TD10.1995 - asti...66 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 1.9 D01.1999 - 04.200251 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 1.9 TD02.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 1.9 TD08.1994 - 04.200266 Kw - 90 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 1.9 TD 4x408.1996 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.002.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2U)Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.0 4x408.1996 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2U)Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 D08.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 D 4x408.1996 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 TD08.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 TD08.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 TD 4x408.1996 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 TD 4x408.1996 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 TDi12.1996 - 11.200079 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (230P) / 2.5 TDI 4x412.1996 - 11.200079 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
CITROËN RELAY Bussi (244, Z_) / 2.004.2002 - asti...81 Kw - 110 Hv / XU10J2Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Bussi (244, Z_) / 2.0 bivalent02.2003 - asti...81 Kw - 110 Hv / XU10J2Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 1.9 TD03.1994 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2U)Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.5 D 4x403.2000 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.5 TDi12.1996 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
CITROËN RELAY Lava / alusta (230) / 2.5 TDi 4x403.2000 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 1.9 D02.1994 - 04.200251 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 1.9 D07.1999 - 04.200250 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 1.9 TD03.1994 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2U)Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.0 4x410.1996 - 01.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2U)Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.5 D 4x403.2000 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.5 TDi12.1996 - 11.200079 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (230L) / 2.5 TDi 4x403.2000 - 11.200079 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
CITROËN RELAY Umpikori (244) / 2.004.2002 - asti...81 Kw - 110 Hv / XU10J2Bensiinimoottori
CITROËN RELAY Umpikori (244) / 2.0 bivalent02.2003 - asti...81 Kw - 110 Hv / XU10J2Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.0 X05.1996 - 11.199833 Kw - 45 Hv / CDZ (TU9M)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.0 X05.1998 - 06.200337 Kw - 50 Hv / CDZ (TU9M)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.1 X,SX05.1996 - 09.200340 Kw - 54 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.1 X,SX05.1996 - 09.200344 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.1 X,SX05.1996 - 09.200344 Kw - 60 Hv / HFX (TU1JP)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.4 VTS05.1996 - 06.200355 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.4 VTS05.1996 - 06.200355 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.5 D09.1996 - 06.200142 Kw - 57 Hv / VJZ (TUD5)Diesel
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.5 D09.1996 - 09.200340 Kw - 54 Hv / VJY (TUD5)Diesel
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.5 D07.2001 - 04.200443 Kw - 58 Hv / Diesel
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.6 VTL,VTR05.1996 - 06.200365 Kw - 88 Hv / NFZ (TU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.6 VTS06.1996 - 09.200387 Kw - 118 Hv / NFX (TU5JP4)Bensiinimoottori
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.805.1997 - 07.200273 Kw - 99 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.9 TD11.1994 - 07.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.9 TD11.1994 - 07.200266 Kw - 90 Hv / D8B (XUD9TF)Diesel
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.9 TD10.1995 - 12.199868 Kw - 92 Hv / D8B (XUD9TF)Diesel
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.006.1994 - 07.200289 Kw - 121 Hv / RFU (XU10J2/C)Bensiinimoottori
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.0 16V05.1998 - 04.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.0 Turbo C.T.06.1994 - 07.2002108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.1 TD05.1996 - 07.200280 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN VISA / 16 GTI01.1985 - 06.198676 Kw - 103 Hv / 180A (XU5J)Bensiinimoottori
CITROËN VISA / 16 GTI06.1986 - 03.199183 Kw - 113 Hv / B6DBensiinimoottori
CITROËN VISA / 17 D04.1984 - 03.199144 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.6 i03.1993 - 01.199865 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 1.8 i03.1993 - 01.199874 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 1.8 i04.1997 - 01.199866 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 1.8 i 16V06.1995 - 01.199881 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 D06.1994 - 01.199850 Kw - 68 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 D06.1994 - 01.199851 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A/L)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 SD02.1996 - 01.199855 Kw - 75 Hv / DHW (XUD9SD)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 Turbo D10.1994 - 01.199866 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 Turbo D10.1994 - 01.199866 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i03.1993 - 01.199889 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2C)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i 16V03.1993 - 01.1998112 Kw - 152 Hv / RFY (XU10J4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i 16V06.1994 - 01.1998110 Kw - 150 Hv / RFT (XU10J4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i 16V06.1995 - 01.199897 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 Turbo06.1995 - 01.1998108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X1) / 2.1 Turbo D 12V06.1995 - 01.199880 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XANTIA (X1) / 3.0 i 24V01.1997 - 01.1998140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 1.6 i SX01.1998 - 03.200165 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 1.8 i01.1998 - 04.200366 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 1.8 i 16V01.1998 - 04.200381 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 1.9 SD01.1998 - 04.200355 Kw - 75 Hv / DHW (XUD9SD)Diesel
CITROËN XANTIA (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN XANTIA (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN XANTIA (X2) / 2.0 i01.1998 - 04.200389 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2C)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 2.0 i 16V01.1998 - 04.200397 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 2.0 Turbo01.1998 - 04.2003108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA (X2) / 2.1 Turbo D 12V01.1998 - 02.199980 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XANTIA (X2) / 3.0 V601.1998 - 04.2003140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.8 i06.1995 - 01.199874 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.8 i04.1997 - 01.199866 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.8 i 16V06.1995 - 01.199881 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 SD04.1997 - 01.199855 Kw - 75 Hv / DHW (XUD9SD)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 Turbo D06.1995 - 01.199866 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 Turbo D06.1995 - 01.199866 Kw - 90 Hv / D8B (XUD9TF)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 Turbo D06.1995 - 01.199866 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.0 i06.1995 - 01.199889 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2C)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.0 i 16V06.1995 - 01.199897 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.0 Turbo06.1995 - 01.1998108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.1 Turbo D 12V06.1996 - 01.199880 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.8 i01.1998 - 04.200366 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.8 i 16V01.1998 - 04.200381 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.9 SD01.1998 - 04.200355 Kw - 75 Hv / DHW (XUD9SD)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/BTF)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 Hv / D8B (XUD9TF)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.0 i01.1998 - 04.200389 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2C)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.0 i 16V01.1998 - 04.200397 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.0 Turbo01.1998 - 04.2003108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.1 Turbo D 12V01.1998 - 02.199980 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 3.0 V601.1998 - 04.2003140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 2.005.1989 - 04.199484 Kw - 114 Hv / Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 2.005.1989 - 06.199494 Kw - 128 Hv / R6ABensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i05.1989 - 06.199489 Kw - 121 Hv / RFZ (XU10J2)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i05.1989 - 04.199479 Kw - 107 Hv / RDZ (XU10MZ)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i Turbo09.1992 - 06.1994104 Kw - 141 Hv / RGY (XU10J2TE/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 2.1 D 12V05.1989 - 06.199460 Kw - 82 Hv / P9A (XUD11A)Diesel
CITROËN XM (Y3) / 2.1 TD 12V05.1989 - 06.199480 Kw - 109 Hv / P8A (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM (Y3) / 2.1 TD 12V05.1989 - 06.199480 Kw - 109 Hv / PHZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM (Y3) / 2.1 TD 12V05.1989 - 06.199480 Kw - 109 Hv / PJZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V605.1989 - 06.1994123 Kw - 167 Hv / UFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V605.1989 - 06.1994123 Kw - 167 Hv / SFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V6 24V07.1990 - 06.1994147 Kw - 200 Hv / SKZ (ZPJ4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V6 24V07.1990 - 06.1994147 Kw - 200 Hv / UKZ (ZPJ4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 2.0 i 16V05.1994 - 10.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 2.0 Turbo05.1994 - 10.2000108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / P8A (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / PHZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / PJZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XM (Y4) / 2.5 TD05.1994 - 10.200095 Kw - 129 Hv / THY (DK5ATE)Diesel
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 Hv / UFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 Hv / SFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V604.1997 - 10.2000140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V6 24V05.1994 - 10.2000147 Kw - 200 Hv / SKZ (ZPJ4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V6 24V05.1994 - 10.2000147 Kw - 200 Hv / UKZ (ZPJ4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.005.1989 - 06.199494 Kw - 128 Hv / R6ABensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i11.1991 - 04.199489 Kw - 121 Hv / RFZ (XU10J2)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i (Y3A)11.1991 - 04.199479 Kw - 107 Hv / RDZ (XU10MZ)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i (Y3A)11.1991 - 04.199479 Kw - 107 Hv / XU102CBensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 Turbo09.1992 - 04.1994104 Kw - 141 Hv / RGY (XU10J2TE/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 D 12V11.1991 - 04.199460 Kw - 82 Hv / P9A (XUD11A)Diesel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 Hv / P8A (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 Hv / PHZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 Hv / PJZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y3) / 3.0 V611.1991 - 04.1994123 Kw - 167 Hv / SFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y3) / 3.0 V611.1991 - 04.1994123 Kw - 167 Hv / UFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.0 i 16V05.1994 - 10.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.0 Turbo05.1994 - 10.2000108 Kw - 147 Hv / RGY (XU10J2TE/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.0 Turbo05.1994 - 10.2000108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 D1207.1994 - 06.199660 Kw - 82 Hv / P9A (XUD11A)Diesel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / PHZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / PJZ (XUD11ATE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.5 TD05.1994 - 10.200095 Kw - 129 Hv / THY (DK5ATE)Diesel
CITROËN XM Estate (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 Hv / SFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 Hv / UFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
CITROËN XM Estate (Y4) / 3.0 V604.1997 - 10.2000140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.4 i04.1997 - 03.200555 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.4 i04.1997 - 03.200555 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.5 D04.1997 - 09.200042 Kw - 57 Hv / VJZ (TUD5)Diesel
CITROËN XSARA (N1) / 1.6 i04.1997 - 09.200065 Kw - 88 Hv / NFZ (TU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 D04.1997 - 09.200043 Kw - 58 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 D04.1997 - 09.200043 Kw - 58 Hv / A9A (XUD7)Diesel
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 i04.1997 - 09.200066 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 i 16V04.1997 - 09.200081 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 i Aut.04.1997 - 09.200074 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 1.9 D04.1997 - 09.200050 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN XSARA (N1) / 1.9 SD01.1998 - 09.200055 Kw - 75 Hv / DHV (XUD9BSD)Diesel
CITROËN XSARA (N1) / 1.9 TD04.1997 - 09.200066 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN XSARA (N1) / 2.0 16V04.1997 - 09.2000120 Kw - 163 Hv / RFS (XU10J4RS)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA (N1) / 2.0 16V07.1998 - 09.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.4 i03.1998 - 03.200555 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.4 i03.1998 - 03.200555 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.6 i02.1998 - 09.200065 Kw - 88 Hv / NFZ (TU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.8 i02.1998 - 09.200066 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.8 i02.1998 - 09.200074 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.8 i 16V02.1998 - 09.200081 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.9 D02.1998 - 09.200050 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 1.9 TD02.1998 - 09.200066 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN XSARA Coupe (N0) / 2.0 i 16V02.1998 - 03.2005120 Kw - 163 Hv / RFS (XU10J4RS)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.4 i10.1997 - 08.200555 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.4 i10.1997 - 08.200555 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.5 D10.1997 - 09.200042 Kw - 57 Hv / VJZ (TUD5)Diesel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.6 i10.1997 - 09.200065 Kw - 88 Hv / NFZ (TU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 D10.1997 - 09.200043 Kw - 58 Hv / A9A (XUD7)Diesel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 i10.1997 - 09.200066 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 i 16V10.1997 - 09.200081 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 i Aut.10.1997 - 09.200074 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.9 D10.1997 - 09.200050 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.9 D01.1998 - 09.200055 Kw - 75 Hv / DHV (XUD9BSD)Diesel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.9 TD10.1997 - 09.200066 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 2.0 16V07.1998 - 09.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1,103.1991 - 08.199340 Kw - 54 Hv / H1ABensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1,103.1991 - 08.199340 Kw - 54 Hv / H1BBensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.103.1991 - 06.199744 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.403.1991 - 06.199755 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 Hv / KDX (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.607.1994 - 10.199766 Kw - 90 Hv / BDY (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.607.1994 - 10.199766 Kw - 90 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.6 i03.1991 - 06.199765 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.6 i03.1991 - 06.199765 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.807.1994 - 10.199776 Kw - 103 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.804.1996 - 10.199782 Kw - 111 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.8 D06.1993 - 06.199744 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN ZX (N2) / 1.8 i07.1992 - 06.199774 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.8 i 16V01.1996 - 06.199781 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.903.1991 - 06.199793 Kw - 126 Hv / D6E (XU9JA)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.9 D03.1991 - 06.199747 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 D07.1993 - 06.199750 Kw - 68 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 D07.1993 - 06.199750 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 DT06.1992 - 06.199468 Kw - 92 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 DT07.1994 - 10.199765 Kw - 88 Hv / Diesel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 i03.1991 - 06.199788 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JA)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 1.9 TD07.1992 - 06.199766 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
CITROËN ZX (N2) / 2.007.1994 - 10.199790 Kw - 122 Hv / RFX (XU10J2C)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 2.009.1996 - 10.1997122 Kw - 166 Hv / RFS (XU10J4RS)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i07.1992 - 06.199789 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2C)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V07.1992 - 10.1994112 Kw - 152 Hv / RFY (XU10J4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V07.1992 - 10.1994112 Kw - 152 Hv / RFT (XU10J4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V06.1994 - 06.1997110 Kw - 150 Hv / RFT (XU10J4/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V05.1996 - 06.1997120 Kw - 163 Hv / RFS (XU10J4RS)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 Hv / KDX (TU3M/Z)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.6 i10.1993 - 10.199765 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.6 i10.1993 - 10.199765 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.8 D10.1993 - 10.199744 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.8 i10.1993 - 10.199774 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.8 i 16V01.1996 - 02.199881 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.9 D10.1993 - 10.199747 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.9 D06.1994 - 10.199750 Kw - 68 Hv / D9B (XUD9A/U)Diesel
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.9 TD10.1993 - 10.199766 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE/Y)Diesel
DAF 400-Serie Umpikori / 428-435 2.5 D04.1989 - 08.199353 Kw - 72 Hv / EN 55Diesel
DAF 400-Serie Umpikori / 428-435 2.5 D04.1989 - 08.199353 Kw - 72 Hv / BN 52Diesel
DAF 400-Serie Umpikori / 428-435 2.5 TD04.1989 - 08.199371 Kw - 97 Hv / ET 70Diesel
DAIHATSU HIJET Umpikori (S85) / 1.2 D05.1995 - 03.199826 Kw - 35 Hv / LDW12Diesel
DAIHATSU HIJET Umpikori (S85) / 1.4 D03.1998 - asti...28 Kw - 38 Hv / LDW14Diesel
FIAT DUCATO Bussi (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 Hv / DJYDiesel
FIAT DUCATO Bussi (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 Hv / D9BDiesel
FIAT DUCATO Bussi (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 Hv / D9B (XUD9A)Diesel
FIAT DUCATO Bussi (230) / 1.9 TD04.1998 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT DUCATO Bussi (230) / 2.0 Panorama/Combinato03.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFWBensiinimoottori
FIAT DUCATO Lava / alusta (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 Hv / DJYDiesel
FIAT DUCATO Lava / alusta (230) / 1.9 TD04.1998 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT DUCATO Lava / alusta (230) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFWBensiinimoottori
FIAT DUCATO Lava / alusta (280) / 2.007.1985 - 08.199055 Kw - 75 Hv / 170 BBensiinimoottori
FIAT DUCATO Lava / alusta (280) / 2.007.1985 - 08.199055 Kw - 75 Hv / XN 1TBensiinimoottori
FIAT DUCATO Lava / alusta (280) / 2.008.1988 - 08.199062 Kw - 84 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Lava / alusta (290) / 2.007.1990 - 03.199462 Kw - 84 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Lava / alusta (290) / 2.0 4x406.1990 - 05.199463 Kw - 86 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Panorama (280) / 1.807.1982 - 12.198851 Kw - 69 Hv / XM7TBensiinimoottori
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.007.1982 - 05.198558 Kw - 79 Hv / XN 1TBensiinimoottori
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.001.1986 - 08.199055 Kw - 75 Hv / 170 BBensiinimoottori
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.009.1988 - 08.199062 Kw - 84 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.007.1990 - 03.199462 Kw - 84 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.0 4x406.1990 - 05.199463 Kw - 86 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Umpikori (230L) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 Hv / DJYDiesel
FIAT DUCATO Umpikori (230L) / 1.9 TD04.1998 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT DUCATO Umpikori (230L) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFWBensiinimoottori
FIAT DUCATO Umpikori (280) / 1.801.1982 - 10.198849 Kw - 67 Hv / 169 BBensiinimoottori
FIAT DUCATO Umpikori (280) / 2.001.1982 - 08.199058 Kw - 79 Hv / XN 1TBensiinimoottori
FIAT DUCATO Umpikori (280) / 2.007.1985 - 08.199055 Kw - 75 Hv / 170 BBensiinimoottori
FIAT DUCATO Umpikori (280) / 2.003.1989 - 08.199062 Kw - 84 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT DUCATO Umpikori (290) / 2.006.1990 - 05.199463 Kw - 86 Hv / 170 DBensiinimoottori
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.9 D02.1996 - 04.199851 Kw - 69 Hv / D9BDiesel
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.9 TD02.1996 - 12.200668 Kw - 92 Hv / D8BDiesel
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.9 TD Eco02.1996 - 12.200666 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT SCUDO Lava / alusta (220_) (US) / 1.9 TD09.1996 - 12.200668 Kw - 92 Hv / D8BDiesel
FIAT SCUDO Lava / alusta (220_) (US) / 1.9 TD09.1996 - 12.200668 Kw - 92 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT SCUDO Umpikori (220L) / 1.9 D02.1996 - 12.200651 Kw - 69 Hv / D9BDiesel
FIAT SCUDO Umpikori (220L) / 1.9 TD02.1996 - 12.200666 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT SCUDO Umpikori (220L) / 1.9 TD02.1998 - 12.200668 Kw - 92 Hv / D8BDiesel
FIAT TALENTO Bussi (290) / 2.0 (290UEH4)03.1989 - 03.199455 Kw - 75 Hv / 170 BBensiinimoottori
FIAT TALENTO Lava / alusta (290) / 2.0 (290UA4)03.1989 - 03.199455 Kw - 75 Hv / 170 BBensiinimoottori
FIAT TALENTO Umpikori (290) / 2.0 (290U4)03.1989 - 03.199455 Kw - 75 Hv / 170 BBensiinimoottori
FIAT ULYSSE (220) / 1.8 (220.BB5)05.1997 - 08.200273 Kw - 99 Hv / LFWBensiinimoottori
FIAT ULYSSE (220) / 1.9 TD05.1997 - 12.199968 Kw - 92 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT ULYSSE (220) / 1.9 TD (220AH5)02.1995 - 08.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TF/L)Diesel
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 (220.AC5)06.1994 - 08.200289 Kw - 121 Hv / RFU (XU10J2C)Bensiinimoottori
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 16V05.1998 - 09.200097 Kw - 132 Hv / RFVBensiinimoottori
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 Turbo (220.AD5)06.1994 - 08.2002108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2CTE)Bensiinimoottori
FIAT ULYSSE (220) / 2.1 TD03.1996 - 10.199980 Kw - 109 Hv / P8CDiesel
FSO POLONEZ Avolava / 1.9 D04.1994 - 09.199851 Kw - 69 Hv / XUD 9ADiesel
FSO POLONEZ Mk III / 1.9 D09.1992 - 03.200251 Kw - 69 Hv / XUD 9ADiesel
FSO PRIMA II / 1.9 D08.1988 - 08.199251 Kw - 69 Hv / XUD 9ADiesel
HYUNDAI LANTRA Mk II (J-2) / 1.9 D03.1998 - 09.200050 Kw - 68 Hv / DJYDiesel
HYUNDAI LANTRA Mk II StW (J-2) / 1.9 D03.1998 - 10.200050 Kw - 68 Hv / DJYDiesel
LADA NIVA (2121) / 1900 Diesel01.1993 - asti...47 Kw - 64 Hv / XUD9ADiesel
LADA NIVA (2121) / 1900 Diesel01.1999 - asti...55 Kw - 75 Hv / XUD9SDDiesel
LANCIA ZETA (220) / 2.0 16V (220AL5)05.1998 - 07.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
LANCIA ZETA (220) / 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.1995 - 09.2002108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
LANCIA ZETA (220) / 2.1 TD (220AJ5)05.1996 - 09.199980 Kw - 109 Hv / P 8 CDiesel
LDV 400 Bussi / 2.5 TD11.1995 - 10.199871 Kw - 96 Hv / ET 70Diesel
LDV 400 Lava / alusta / 2.5 TD11.1995 - 10.199671 Kw - 96 Hv / ET 70Diesel
LDV CONVOY Bussi / 2.5 D04.1996 - 02.200271 Kw - 97 Hv / ET 70Diesel
LDV CONVOY Bussi / 2.5 D04.1996 - 02.200253 Kw - 72 Hv / EN 55Diesel
LDV CONVOY Lava / alusta / 2.5 D04.1996 - 06.200671 Kw - 96 Hv / ET 70Diesel
LDV CONVOY Lava / alusta / 2.5 D04.1996 - 09.199753 Kw - 72 Hv / EN 55Diesel
LDV CONVOY Umpikori / 2.5 D04.1996 - 09.199753 Kw - 72 Hv / EN 55Diesel
LDV CONVOY Umpikori / 2.5 D04.1996 - 06.200571 Kw - 96 Hv / ET 70Diesel
LDV PILOT Bussi / 1.9 D04.1996 - 10.200552 Kw - 71 Hv / XUD9Diesel
LDV PILOT Bussi / 1.9 D06.2001 - 10.200551 Kw - 69 Hv / Diesel
LDV PILOT Lava / alusta / 1.9 D04.1996 - 02.200252 Kw - 71 Hv / XUD9Diesel
LDV PILOT Lava / alusta / 1.9 D06.2001 - 10.200551 Kw - 69 Hv / Diesel
LDV PILOT Umpikori / 1.9 D04.1996 - 02.200252 Kw - 71 Hv / XUD9Diesel
LDV PILOT Umpikori / 1.9 D03.2002 - 10.200551 Kw - 69 Hv / Diesel
MAHINDRA ARMADA / 2.5 D10.1997 - 09.200153 Kw - 72 Hv / XD3PBMDiesel
MAHINDRA ARMADA / 2.5 D 4x410.1997 - 09.200153 Kw - 72 Hv / XD3PBMDiesel
MAHINDRA CJ 3 / 2.1 D Neliveto10.1988 - 09.199246 Kw - 63 Hv / XDP 290Diesel
MAHINDRA CJ 3 / 2.3 D10.1988 - 09.199228 Kw - 38 Hv / Diesel
MAHINDRA CJ 3 / 2.5 D10.1988 - 09.199229 Kw - 39 Hv / Diesel
MAHINDRA CJ 3 Wagon / 2.1 D10.1988 - 09.199246 Kw - 63 Hv / XDP 290Diesel
MAHINDRA CJ 3 Wagon / 2.3 D10.1988 - 09.199228 Kw - 38 Hv / Diesel
MAHINDRA CJ 3 Wagon / 2.5 D10.1988 - 09.199229 Kw - 39 Hv / Diesel
MEGA CLUB / 1.1 i01.1992 - 06.199944 Kw - 60 Hv / TU1MCBensiinimoottori
MEGA CLUB / 1.4 i01.1992 - 06.199955 Kw - 75 Hv / Bensiinimoottori
MEGA CLUB / 1.4 i 4x401.1992 - 06.199955 Kw - 75 Hv / Bensiinimoottori
MEGA CLUB / 1.5 D01.1994 - 06.199943 Kw - 58 Hv / Bensiinimoottori
MEGA CLUB / 1.5 D 4x401.1994 - 06.199943 Kw - 58 Hv / Bensiinimoottori
MEGA CLUB II / 1.4 i06.1999 - asti...55 Kw - 75 Hv / Bensiinimoottori
NISSAN MICRA II (K11) / 1.5 D02.1998 - 02.200342 Kw - 57 Hv / TD15Diesel
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.0 i05.1996 - asti...33 Kw - 45 Hv / CDY (TU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.0 i01.1997 - asti...37 Kw - 50 Hv / CDZ (TU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i05.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i05.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HFX (TU1JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i01.1997 - asti...40 Kw - 54 Hv / HDY (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.4 i05.1996 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.4 i05.1996 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.5 D05.1996 - asti...40 Kw - 55 Hv / VJY (TUD5)Diesel
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - asti...65 Kw - 89 Hv / NFZ (TU5JP) Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - asti...74 Kw - 101 Hv / NFY (TU5J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - asti...74 Kw - 101 Hv / NFW (TU5J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 S1605.1996 - asti...87 Kw - 118 Hv / NFX (TU5J4) Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Van (1_) / 1.009.1991 - 03.200133 Kw - 45 Hv / TU9Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Van (1_) / 1.009.1991 - 03.200133 Kw - 45 Hv / CDY (TU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106 Van (1_) / 1.5 D05.1996 - 03.200140 Kw - 55 Hv / VJY (TUD5)Diesel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 Hv / CDY (TU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 Hv / TU9Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199637 Kw - 50 Hv / CDZ (TU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.109.1991 - 04.199644 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.310.1993 - 04.199672 Kw - 98 Hv / TU2J2Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.408.1991 - 03.199651 Kw - 69 Hv / K5A (TU3)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 Hv / KDX (TU3MC)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199669 Kw - 94 Hv / KFZ (TU3J2/Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.4 D09.1992 - 04.199637 Kw - 50 Hv / K9Y (TUD3Y)Diesel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.5 D06.1994 - 04.199640 Kw - 54 Hv / VJY (TUD5)Diesel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.5 D06.1994 - 04.199643 Kw - 58 Hv / VJY (TUD5)Diesel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.606.1993 - 04.199665 Kw - 88 Hv / NFZ (TU5JP) Bensiinimoottori
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.601.1994 - 04.199676 Kw - 103 Hv / NFY (TU5J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.010.1987 - 09.199833 Kw - 45 Hv / TU9Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.110.1987 - 10.199036 Kw - 49 Hv / 109N (XW7)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.110.1987 - 10.199040 Kw - 54 Hv / H1B (TU1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.406.1987 - 12.198962 Kw - 84 Hv / K2B (TU3S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.406.1987 - 12.198963 Kw - 86 Hv / Y2/KBensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.410.1987 - 10.199049 Kw - 67 Hv / K1D (TU3A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 05.198958 Kw - 79 Hv / 150B (XY8)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 05.198958 Kw - 79 Hv / 150H (XY8)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 Hv / TU32Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 Hv / KDX (TU3MC)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.4 KAT08.1987 - 09.199344 Kw - 60 Hv / KAY (TU3CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.608.1990 - 07.199266 Kw - 90 Hv / 171 (XU5S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 Aut.10.1987 - 09.199858 Kw - 79 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M3Z) Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198976 Kw - 103 Hv / 180Z (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198976 Kw - 103 Hv / 180A (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198985 Kw - 116 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.7 Diesel07.1987 - 09.199844 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.8 TD01.1990 - 09.199857 Kw - 78 Hv / A8B (XUD7TE)Diesel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.8 XDT08.1990 - 05.199758 Kw - 79 Hv / XUD7TDiesel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 Diesel10.1987 - 09.199847 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 Hv / D6B (XU9JA)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 05.198975 Kw - 102 Hv / D2A (XU92C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JAZ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI KAT10.1987 - 07.199475 Kw - 102 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Umpikori / 1.108.1987 - 07.199040 Kw - 54 Hv / H1B (TU1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205 Umpikori / 1.8 D02.1983 - 07.199044 Kw - 60 Hv / A9A (XUD7)Diesel
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.603.1987 - 10.198753 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.6 GTI02.1983 - 07.198785 Kw - 116 Hv / B6D (XU5JA)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.6 GTI12.1984 - 10.198776 Kw - 103 Hv / 180A (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.7 Diesel08.1983 - 10.198744 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.9 GTI10.1986 - 10.198794 Kw - 128 Hv / D6B (XU9JA)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.9 GTI03.1987 - 10.198775 Kw - 102 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.1 CJ10.1989 - 12.199444 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.408.1987 - 07.199050 Kw - 68 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.4 CJ03.1989 - 12.199449 Kw - 67 Hv / K1D (TU3A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.4 CJ05.1991 - 12.199455 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.4 CJ05.1991 - 12.199455 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.4 CJ KAT01.1989 - 09.199344 Kw - 60 Hv / KAY (TU3CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.4 CT04.1986 - 12.198858 Kw - 79 Hv / 150B (XY8)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.4 CT04.1986 - 12.198858 Kw - 79 Hv / 150H (XY8)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.6 CJ08.1992 - 12.199465 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M3Z) Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.6 CTI04.1986 - 10.199076 Kw - 103 Hv / 180A (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.6 CTI04.1986 - 10.199076 Kw - 103 Hv / 180Z (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.9 CTi08.1987 - 07.199074 Kw - 101 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 205   Cabriolet (741B, 20D) / 1.9 CTI10.1987 - 12.199475 Kw - 102 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 206 Van / 1.9 D04.1999 - 05.200751 Kw - 69 Hv / WJZ (DW8)Diesel
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 1.1 i09.1998 - asti...44 Kw - 60 Hv / HFZ (TU1JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 1.1 i09.1998 - asti...44 Kw - 60 Hv / HFX (TU1JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 1.4 i09.1998 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 1.4 i09.1998 - asti...55 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 1.9 D09.1998 - 11.200151 Kw - 69 Hv / WJZ (DW8)Diesel
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 1.9 D09.1998 - 11.200151 Kw - 69 Hv / WJY (DW8B)Diesel
PEUGEOT 206 Viistoperä (2A/C) / 2.0 S1604.1999 - 10.200099 Kw - 135 Hv / RFR (DEW10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.610.1982 - 06.198471 Kw - 97 Hv / 171 (XU5S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.610.1982 - 07.198855 Kw - 75 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 Hv / 171 (XU5S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.611.1982 - 12.198858 Kw - 79 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.607.1984 - 08.198766 Kw - 90 Hv / 171 (XU5S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.910.1982 - 08.198575 Kw - 102 Hv / 159 (XU9S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 Hv / 162 (XUD9)Diesel
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 Hv / D9A (XUD9)Diesel
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198848 Kw - 65 Hv / 162 (XUD9)Diesel
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.611.1982 - 12.198858 Kw - 79 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.609.1983 - 06.198471 Kw - 97 Hv / 171 (XU5S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.607.1984 - 12.198766 Kw - 90 Hv / 171 (XU5S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.602.1986 - 12.198855 Kw - 75 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.909.1984 - 10.198775 Kw - 102 Hv / 159 (XU9S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 Hv / 162 (XUD9)Diesel
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 Hv / D9A (XUD9)Diesel
PEUGEOT 305 Mk II StW (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198848 Kw - 65 Hv / 162 (XUD9)Diesel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.106.1994 - 05.200144 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 Hv / KDX (TU3MC)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.6 SR06.1994 - 10.200065 Kw - 89 Hv / NFZ (TU5JP) Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.8 16V03.1997 - 05.200181 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.8 ST06.1994 - 05.200174 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 D03.1998 - 05.200155 Kw - 75 Hv / DHV (XUD9BSD)Diesel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SLD06.1994 - 05.200147 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SLD06.1994 - 05.200150 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SRDT06.1994 - 05.200166 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.003.1997 - 05.200197 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.0 S1606.1994 - 05.2001112 Kw - 152 Hv / RFY (XU10J4Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.0 S1606.1994 - 05.2001110 Kw - 150 Hv / RFT (XU10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.0 ST07.1994 - 05.200189 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.403.1997 - 04.200255 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.403.1997 - 04.200255 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.603.1997 - 10.200065 Kw - 89 Hv / NFZ (TU5JP) Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.803.1997 - 04.200274 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.8 16V03.1997 - 04.200281 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 D03.1997 - 04.200250 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 D03.1998 - 04.200255 Kw - 75 Hv / DHV (XUD9BSD)Diesel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 TD02.1997 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 2.003.1997 - 04.200297 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) / 1.604.1996 - 10.200065 Kw - 89 Hv / NFZ (TU5JP) Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) / 1.803.1994 - 04.200274 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) / 2.003.1994 - 04.200289 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) / 2.0 16V03.1997 - 04.200297 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Van (N_, 7_) / 1.9 D02.1994 - 04.199969 Kw - 94 Hv / XUD9TEDiesel
PEUGEOT 306 Van (N_, 7_) / 1.9 STD02.1994 - 10.199551 Kw - 69 Hv / XUD9Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.105.1993 - 05.200144 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 Hv / KDX (TU3MC)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 Hv / KFX (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 Hv / KFW (TU3JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.605.1993 - 10.200065 Kw - 89 Hv / NFZ (TU5JP) Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.805.1993 - 05.200174 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.8 16V03.1997 - 05.200181 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.8 D05.1993 - 05.200143 Kw - 58 Hv / A9A (XUD7)Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D04.1993 - 05.199951 Kw - 69 Hv / XUD9Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D05.1993 - 05.200147 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D06.1994 - 05.200150 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D03.1998 - 05.200155 Kw - 75 Hv / DHV (XUD9BSD)Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 DT05.1993 - 05.200166 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 16V03.1997 - 05.200197 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 S1605.1993 - 05.2001112 Kw - 152 Hv / RFY (XU10J4Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 S1606.1994 - 05.2001110 Kw - 150 Hv / RFT (XU10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 S1603.1996 - 05.2001120 Kw - 163 Hv / RFS (XU10J4RS)Bensiinimoottori
PEUGEOT 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 XSi05.1993 - 05.200189 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 11003.2002 - asti...79 Kw - 107 Hv / RHS (DW10ATED)Diesel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1990 - 12.199349 Kw - 67 Hv / K1D (TU3A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M3Z) Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199369 Kw - 94 Hv / B2A (XU52C/K)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199368 Kw - 92 Hv / B2A (XU52C/K)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.8 Diesel07.1989 - 12.199344 Kw - 60 Hv / 161A (XUD7)Diesel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.8 TD08.1989 - 12.199357 Kw - 78 Hv / A8B (XUD7TE)Diesel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.908.1989 - 12.199372 Kw - 98 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.910.1990 - 12.199380 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 Hv / 162 (XUD9)Diesel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 Hv / D9A (XUD9)Diesel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI07.1989 - 12.199388 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JAZ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V08.1989 - 07.1990116 Kw - 158 Hv / D6C (XU9J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V10.1990 - 12.1993108 Kw - 147 Hv / DFW (XU9J4Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198949 Kw - 67 Hv / K1D (TU3A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 Hv / KDY (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 Hv / KDZ (TU3M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198962 Kw - 84 Hv / K2B (TU3S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.506.1987 - 12.198963 Kw - 86 Hv / Y2/KBensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198959 Kw - 80 Hv / B1A (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198959 Kw - 80 Hv / B1D (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 Hv / 180Z (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 Hv / B6B (XU5J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.601.1986 - 07.198969 Kw - 94 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.607.1986 - 06.198983 Kw - 113 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.608.1987 - 07.198953 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.6 KAT09.1986 - 12.198955 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.910.1985 - 07.198975 Kw - 102 Hv / D2B (XU9S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.903.1986 - 07.198972 Kw - 98 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 Hv / 162 (XUD9)Diesel
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 Hv / D9A (XUD9)Diesel
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 Hv / D6B (XU9JA)Bensiinimoottori
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI07.1988 - 07.198988 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JAZ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.408.1992 - 10.199555 Kw - 75 Hv / KDX (TU3MC)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M3Z) Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.808.1992 - 10.199574 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.9 D08.1992 - 10.199547 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.9 D06.1994 - 10.199550 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.9 TD08.1992 - 10.199566 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.008.1992 - 10.199589 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 16V06.1994 - 10.1995110 Kw - 150 Hv / RFT (XU10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 MI-1608.1992 - 10.1995112 Kw - 152 Hv / RFY (XU10J4Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 T 16 X408.1992 - 10.1995144 Kw - 196 Hv / RGZ (XU10J4TE/Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 X408.1992 - 10.199589 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.408.1992 - 10.199655 Kw - 75 Hv / KDX (TU3MC)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.407.1993 - 06.199458 Kw - 79 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M3Z) Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 08.199468 Kw - 92 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 08.199468 Kw - 92 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.808.1992 - 10.199674 Kw - 101 Hv / LFZ (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 D08.1992 - 10.199647 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 D09.1993 - 12.199551 Kw - 69 Hv / XUD9Diesel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 D06.1994 - 10.199650 Kw - 68 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 TD08.1992 - 10.199666 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 TD08.1992 - 10.199669 Kw - 94 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 2.008.1992 - 10.199689 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 2.0 4x408.1992 - 10.199689 Kw - 121 Hv / RFX (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 2.0 4x408.1992 - 12.1995144 Kw - 196 Hv / RGZ (XU10J4TE/Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.401.1987 - 07.199247 Kw - 64 Hv / K5A (TU3)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 Hv / B2A (XU52C/K)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 06.198855 Kw - 75 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 06.198855 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.610.1989 - 12.199266 Kw - 90 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 Hv / A8A (XUD7TE)Diesel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 Hv / AJZ (XUD7TEY)Diesel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 Hv / D2C (XU92C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1987 - 12.199393 Kw - 126 Hv / D6A (XU9J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199280 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199288 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JAZ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.901.1989 - 12.199290 Kw - 122 Hv / D6A (XU9J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x407.1988 - 12.199280 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Diesel03.1988 - 12.199251 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Diesel07.1988 - 09.199247 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1991116 Kw - 158 Hv / D6C (XU9J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1604.1988 - 12.1992108 Kw - 147 Hv / DFW (XU9J4Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 SPort MI-16 4x404.1988 - 12.1992108 Kw - 147 Hv / DFW (XU9J4Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.605.1988 - 07.199268 Kw - 92 Hv / B2A (XU52C/K)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199253 Kw - 72 Hv / B1E (XU51C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199266 Kw - 90 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 Hv / BDY (XU5M3Z) Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 Hv / BDZ (XU5M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199255 Kw - 75 Hv / BAZ (XU5CP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199269 Kw - 94 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 Hv / A8A (XUD7TE)Diesel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 Hv / AJZ (XUD7TEY)Diesel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.905.1988 - 07.199272 Kw - 98 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 Hv / D2C (XU92C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199288 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JAZ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199280 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 4x410.1988 - 08.199280 Kw - 109 Hv / DDZ (XU9M)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 4x407.1990 - 07.199288 Kw - 120 Hv / DKZ (XU9JAZ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199247 Kw - 64 Hv / DJZ (XUD9Y)Diesel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 Neliveto09.1988 - 07.199277 Kw - 105 Hv / DFZ (XU9J1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 1.611.1995 - 05.200465 Kw - 88 Hv / BFZ (XU5JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 1.805.1997 - 05.200466 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 1.8 16V11.1995 - 10.200081 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 1.9 D10.1996 - 05.200455 Kw - 75 Hv / DHW (XUD9SD)Diesel
PEUGEOT 406 (8B) / 1.9 TD01.1996 - 05.200466 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 406 (8B) / 1.9 TD01.1996 - 05.200468 Kw - 92 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 16V11.1995 - 05.200497 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 16V01.1999 - 08.200099 Kw - 135 Hv / RFR (DEW10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDI 11006.1998 - 08.200180 Kw - 109 Hv / RHZ (DW10ATED)Diesel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDI 9002.1999 - 05.200466 Kw - 90 Hv / RHY (DW10TD)Diesel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 Turbo04.1996 - 05.2004108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 2.1 TD 12V01.1996 - 05.200480 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
PEUGEOT 406 (8B) / 3.0 24V10.1996 - 05.2004140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 (8B) / 3.0 V603.2000 - 05.2004152 Kw - 207 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Coupe (8C) / 2.0 16V03.1997 - 12.200497 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Coupe (8C) / 2.0 16V01.1999 - 10.200099 Kw - 135 Hv / RFR (DEW10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Coupe (8C) / 3.0 V603.2000 - 12.2004152 Kw - 207 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Coupe (8C) / 3.0 V6 24V03.1997 - 12.2004140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.805.1997 - 10.200466 Kw - 90 Hv / LFX (XU7JB)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.8 16V10.1996 - 10.200081 Kw - 110 Hv / LFY (XU7JP4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.9 D10.1996 - 10.200455 Kw - 75 Hv / DHW (XUD9SD)Diesel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.9 TD10.1996 - 10.200466 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 16V10.1996 - 10.200497 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 16V01.1999 - 10.200099 Kw - 135 Hv / RFR (DEW10J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDI 11002.1999 - 04.200480 Kw - 109 Hv / RHZ (DW10ATED)Diesel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDI 9002.1999 - 10.200466 Kw - 90 Hv / RHY (DW10TD)Diesel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 Turbo10.1996 - 10.2004108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.1 TD 12V10.1996 - 10.200480 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 3.0 24V10.1996 - 10.2004140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 3.0 V603.2000 - 10.2004152 Kw - 207 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 407 (6D_) / 3.005.2004 - asti...155 Kw - 211 Hv / XFV (ES9A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 3.005.2004 - asti...155 Kw - 211 Hv / XFV (ES9A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.9 D (M20)03.1973 - 07.198640 Kw - 54 Hv / XD4x88Diesel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971 - 06.198671 Kw - 97 Hv / 106 (XN1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D09.1979 - 08.198249 Kw - 67 Hv / Diesel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D09.1979 - 08.198243 Kw - 58 Hv / XD90Diesel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D (A20, M20)02.1971 - 07.198648 Kw - 65 Hv / XD4x90Diesel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.3 D (A40, A45)07.1975 - 12.198351 Kw - 69 Hv / 134 (XD2)Diesel
PEUGEOT 504 Avolava (E_) / 1.601.1980 - 06.198746 Kw - 63 Hv / XC7PBensiinimoottori
PEUGEOT 504 Avolava (E_) / 1.807.1987 - 12.198953 Kw - 72 Hv / XM7Bensiinimoottori
PEUGEOT 504 Avolava (E_) / 1.9 D01.1980 - 12.198940 Kw - 54 Hv / XD4x88Diesel
PEUGEOT 504 Avolava (E_) / 1.9 D08.1981 - 10.198641 Kw - 56 Hv / Diesel
PEUGEOT 504 Avolava (E_) / 2.3 D01.1980 - 12.198951 Kw - 69 Hv / 134 (XD2)Diesel
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 1.8 (F01, E01)04.1971 - 07.198654 Kw - 73 Hv / XM7Bensiinimoottori
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 2.0 (D11, F11)04.1971 - 07.198668 Kw - 92 Hv / XN1Bensiinimoottori
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 2.1 D (E20, F20)04.1971 - 07.198648 Kw - 65 Hv / XD4x90Diesel
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 2.3 D (D40, F40)07.1975 - 07.198651 Kw - 69 Hv / 134 (XD2)Diesel
PEUGEOT 504 Cabriolet / 2.008.1982 - 08.198478 Kw - 106 Hv / 107 (XN2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 504 Coupe / 2.008.1982 - 08.198478 Kw - 106 Hv / 107 (XN2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 1.806.1981 - 10.198555 Kw - 75 Hv / 105 (XM7)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 Hv / 105 (XM7)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 1.809.1985 - 10.198662 Kw - 84 Hv / 105C (XM7A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 Hv / 106 (XN1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1983 - 09.198569 Kw - 94 Hv / XN1Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1985 - 09.199572 Kw - 98 Hv / 106E (XN1A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.0 TI,STI08.1979 - 10.198681 Kw - 110 Hv / 829 (ZEJ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.205.1981 - 10.198485 Kw - 116 Hv / 851 (ZDJ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.203.1986 - 12.199384 Kw - 114 Hv / 851X (ZDJL)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 Hv / 851B (ZDJL)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199396 Kw - 130 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection03.1984 - 10.1988114 Kw - 155 Hv / 176B (N9TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection01.1986 - 12.1987110 Kw - 150 Hv / 176X (N9TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 Hv / 147 (XD2S)Diesel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel06.1981 - 12.199355 Kw - 75 Hv / 155 (XD3)Diesel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel10.1981 - 11.199051 Kw - 69 Hv / 155 (XD3)Diesel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199366 Kw - 90 Hv / 152A (XD3T)Diesel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199070 Kw - 95 Hv / XD3TDiesel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 Hv / 152B (XD3TE)Diesel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.8 GTI V606.1986 - 12.1993105 Kw - 143 Hv / 154X (ZN3J)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.004.1982 - 11.198760 Kw - 82 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 Hv / 106 (XN1)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.009.1985 - 11.198772 Kw - 98 Hv / 106E (XN1A)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.201.1986 - 12.199384 Kw - 114 Hv / 851X (ZDJL)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.2 GTI09.1985 - 12.198690 Kw - 122 Hv / 851B (ZDJL)Bensiinimoottori
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.3 Diesel04.1982 - 06.198659 Kw - 80 Hv / 147 (XD2S)Diesel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Diesel08.1983 - 12.199355 Kw - 75 Hv / 155 (XD3)Diesel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Diesel01.1986 - 12.199351 Kw - 70 Hv / 155 (XD3)Diesel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1985 - 11.198766 Kw - 90 Hv / 152A (XD3T)Diesel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 Hv / 152B (XD3TE)Diesel
PEUGEOT 604 (561A_) / 2.3 TD09.1979 - 05.198359 Kw - 80 Hv / 147 (XD2S)Diesel
PEUGEOT 604 (561A_) / 2.5 TD08.1983 - 12.198666 Kw - 90 Hv / 152A (XD3T)Diesel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199989 Kw - 121 Hv / RFZ (XU10J2Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199984 Kw - 114 Hv / R5A (XU102C)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 2.002.1990 - 09.199979 Kw - 107 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 16V07.1994 - 09.199997 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1991 - 09.1999108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1992 - 09.1999104 Kw - 141 Hv / RGY (XU10J2TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 D06.1989 - 07.199560 Kw - 82 Hv / P9A (XUD11A)Diesel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 TD 12V08.1994 - 09.199980 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 Turbo Diesel06.1989 - 09.199980 Kw - 109 Hv / PHZ (XUD11ATE)Diesel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.5 Turbo Diesel07.1994 - 09.199995 Kw - 129 Hv / THY (DK5ATE)Diesel
PEUGEOT 605 (6B) / 3.008.1989 - 06.1994123 Kw - 167 Hv / SFZ (ZPJ/Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 3.008.1989 - 06.1994123 Kw - 167 Hv / UFZ (ZPJ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 3.010.1989 - 09.1999123 Kw - 167 Hv / UFZ (ZPJ)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 SV 2408.1989 - 09.1999147 Kw - 200 Hv / UKZ (ZPJ4/Z)Bensiinimoottori
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 V604.1997 - 09.1999140 Kw - 190 Hv / XFZ (ES9J4)Bensiinimoottori
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 3.0 V6 24V02.2000 - asti...152 Kw - 207 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
PEUGEOT 806 (221) / 1.807.1995 - 08.200273 Kw - 99 Hv / LFW (XU7JP)Bensiinimoottori
PEUGEOT 806 (221) / 1.9 TD07.1995 - 08.200266 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 806 (221) / 1.9 TD05.1997 - 08.200268 Kw - 92 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT 806 (221) / 2.006.1994 - 08.200289 Kw - 121 Hv / RFU (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT 806 (221) / 2.0 16V05.1998 - 09.200097 Kw - 132 Hv / RFV (XU10J4R)Bensiinimoottori
PEUGEOT 806 (221) / 2.0 Turbo06.1994 - 08.2002108 Kw - 147 Hv / RGX (XU10J2TE)Bensiinimoottori
PEUGEOT 806 (221) / 2.1 td 12V06.1996 - 08.199980 Kw - 109 Hv / P8C (XUD11BTE)Diesel
PEUGEOT 807 (E) / 3.0 V606.2002 - asti...150 Kw - 204 Hv / XFX (ES9J4S)Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9AU)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 1.9 TD08.1994 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 1.9 TD 4x407.1996 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.0 i03.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.0 i 4x408.1996 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 D08.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 D08.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 D 4x407.1996 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 D 4x407.1996 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 Hv / Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 Hv / Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TD07.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TD07.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TD 4x407.1996 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TD 4x407.1996 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TDI 4x401.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (230P) / 2.5 TDI 4x401.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Bussi (244, Z_) / 2.004.2002 - asti...81 Kw - 110 Hv / RFL (XU10J2U)Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 Hv / D8C (XUD9AU)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 Hv / DJY (XUD9A)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 1.9 TD06.1994 - 04.200266 Kw - 90 Hv / DHY (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 1.9 TD06.1994 - 04.200266 Kw - 90 Hv / XUD9TEDiesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 1.9 TD07.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 1.9 TD07.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / XUD9TEDiesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.0 i06.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 D 4x407.1999 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Lava / alusta (ZCT_) / 2.5 TDI 4x407.1999 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 Hv / D9B (XUD9AU)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 1.9 DT 4x403.1996 - 09.199866 Kw - 90 Hv / XUD9TEDiesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 Hv / D8C (XUD9UTF)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.0 4x403.1996 - 09.199880 Kw - 109 Hv / Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.0 i06.1994 - 04.200280 Kw - 109 Hv / RFW (XU10J2)Bensiinimoottori
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 D 4x407.1999 - 04.200263 Kw - 86 Hv / T9A (DJ5)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 Hv / Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 Hv / Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 Hv / T8A (DJ5T)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (230L) / 2.5 TDI 4x407.1999 - 04.200279 Kw - 107 Hv / THX (DJ5TED)Diesel
PEUGEOT BOXER Umpikori (244) / 2.004.2002 - asti...81 Kw - 110 Hv / RFL (XU10J2U)Bensiinimoottori
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.9 D02.1996 - asti...51 Kw - 70 Hv / D9B (XUD9AU)Diesel
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.9 TD02.1996 - asti...68 Kw - 92 Hv / D8B (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.9 TD02.1996 - asti...66 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT EXPERT Lava / alusta (223) / 1.9 D02.1996 - asti...51 Kw - 70 Hv / D9B (XUD9AU)Diesel
PEUGEOT EXPERT Lava / alusta (223) / 1.9 TD02.1996 - asti...66 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT EXPERT Lava / alusta (223) / 1.9 TD02.1996 - asti...68 Kw - 92 Hv / D8B (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.9 D02.1996 - asti...51 Kw - 70 Hv / D9B (XUD9AU)Diesel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.9 TD02.1996 - asti...66 Kw - 90 Hv / DHX (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.9 TD02.1996 - asti...68 Kw - 92 Hv / D8B (XUD9TE)Diesel
PEUGEOT J5 Bussi (280P) / 2.009.1981 - 09.199055 Kw - 75 Hv / 170B (XN1T)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Bussi (280P) / 2.001.1983 - 09.199058 Kw - 79 Hv / 170 (XN1T)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Bussi (280P) / 2.5 D09.1981 - 09.199054 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Bussi (290P) / 1.9 D10.1990 - 02.199451 Kw - 70 Hv / D9B (XUD9A)Diesel
PEUGEOT J5 Bussi (290P) / 2.010.1990 - 02.199462 Kw - 84 Hv / 170D (XN1TACP)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Bussi (290P) / 2.5 D10.1990 - 02.199454 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Bussi (290P) / 2.5 D 4x410.1990 - 02.199454 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Bussi (290P) / 2.5 TD10.1990 - 02.199470 Kw - 95 Hv / CRD93LS (U25/673)Diesel
PEUGEOT J5 Bussi (290P) / 2.5 TD 4x410.1990 - 02.199470 Kw - 95 Hv / CRD93LS (U25/673)Diesel
PEUGEOT J5 Lava / alusta (280L) / 2.001.1983 - 11.198858 Kw - 79 Hv / 170 (XN1T)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Lava / alusta (280L) / 2.001.1986 - 11.198855 Kw - 75 Hv / 170B (XN1T)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Lava / alusta (280L) / 2.5 D09.1981 - 09.199054 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Lava / alusta (290L) / 1.9 D10.1990 - 02.199451 Kw - 70 Hv / D9B (XUD9A)Diesel
PEUGEOT J5 Lava / alusta (290L) / 2.010.1990 - 02.199462 Kw - 84 Hv / 170D (XN1TACP)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Lava / alusta (290L) / 2.5 D10.1990 - 02.199454 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Lava / alusta (290L) / 2.5 D 4x410.1990 - 02.199454 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Lava / alusta (290L) / 2.5 TD10.1990 - 02.199470 Kw - 95 Hv / CRD93LS (U25/673)Diesel
PEUGEOT J5 Lava / alusta (290L) / 2.5 TD 4x410.1990 - 02.199470 Kw - 95 Hv / CRD93LS (U25/673)Diesel
PEUGEOT J5 Umpikori (280L) / 1.801.1983 - 11.198851 Kw - 69 Hv / 169B (XM7T)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Umpikori (280L) / 2.009.1981 - 08.199058 Kw - 79 Hv / XN1PBensiinimoottori
PEUGEOT J5 Umpikori (280L) / 2.009.1987 - 08.199055 Kw - 75 Hv / XN1TBensiinimoottori
PEUGEOT J5 Umpikori (280L) / 2.5 D09.1981 - 08.199054 Kw - 73 Hv / CRD93Diesel
PEUGEOT J5 Umpikori (280L) / 2.5 DT09.1981 - 08.199070 Kw - 95 Hv / CRD93LDiesel
PEUGEOT J5 Umpikori (280L) / 2.5 DT09.1981 - 08.199070 Kw - 95 Hv / CRD93LS (U25/673)Diesel
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 1.809.1990 - 01.199451 Kw - 69 Hv / 169B (XM7T)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 1.9 D10.1990 - 03.199451 Kw - 70 Hv / D9B (XUD9A)Diesel
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 2.009.1990 - 01.199462 Kw - 84 Hv / XN1TABensiinimoottori
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 2.009.1990 - 01.199462 Kw - 84 Hv / 170D (XN1TACP)Bensiinimoottori
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 2.5 D09.1990 - 01.199454 Kw - 73 Hv / CRD93Diesel
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 2.5 D 4x410.1990 - 03.199454 Kw - 73 Hv / CRD93 (U25/661)Diesel
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 2.5 DT09.1990 - 01.199470 Kw - 95 Hv / CRD93LDiesel
PEUGEOT J5 Umpikori (290L) / 2.5 TD 4x410.1990 - 03.199470 Kw - 95 Hv / CRD93LS (U25/673)Diesel
PEUGEOT J9 Bussi / 2.003.1980 - 06.198757 Kw - 78 Hv / XN1PBensiinimoottori
PEUGEOT J9 Bussi / 2.3 D03.1980 - 07.198249 Kw - 67 Hv / XD2PX94Diesel
PEUGEOT J9 Bussi / 2.5 D08.1982 - 06.198753 Kw - 72 Hv / XD3PDiesel
PEUGEOT J9 Lava / alusta / 2.003.1980 - 06.198757 Kw - 78 Hv / XN1PBensiinimoottori
PEUGEOT J9 Lava / alusta / 2.3 D03.1980 - 07.198249 Kw - 67 Hv / XD2PX94Diesel
PEUGEOT J9 Lava / alusta / 2.5 D07.1982 - 06.198753 Kw - 72 Hv / XD3PDiesel
PEUGEOT J9 Umpikori / 1.603.1980 - 06.198744 Kw - 60 Hv / XC7PBensiinimoottori
PEUGEOT J9 Umpikori / 2.003.1980 - 06.198757 Kw - 78 Hv / XN1PBensiinimoottori
PEUGEOT J9 Umpikori / 2.1 D03.1980 - 06.198741 Kw - 56 Hv / XDPX90Diesel
PEUGEOT J9 Umpikori / 2.3 D03.1980 - 07.198249 Kw - 67 Hv / XD2PX94Diesel
PEUGEOT J9 Umpikori / 2.5 D07.1982 - 06.198753 Kw - 72 Hv / XD3PDiesel
PEUGEOT RANCH Tila-auto (5F) / 1.106.1996 - asti...44 Kw - 60 Hv / HDZ (TU1M)Bensiinimoottori

iParts 2017