Merkki: REMSA  
Varaosanumero: 0006.60
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Hinta
14.55
sis. ALV 20%
Tarkistuskilpi | E990R-01118/2712
Asennuspuoli | Etuakseli
Jarrujärjestelmä | Ate-Teves
Pituus (mm) | 61,7
Korkeus (mm) | 56,5
Paksuus (mm) | 15
Paino (kg) | 0,66
Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | liimakelmulla
Vastaavat
Merkki: ICER  
Varaosanumero: 180162
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Hinta
11.00€
sis. ALV 20%
Merkki: A.B.S.  
Varaosanumero: 36009
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Hinta
11.63€
sis. ALV 20%
Merkki: TRW  
Varaosanumero: GDB101
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Hinta
13.93€
sis. ALV 20%
Merkki: KAWE  
Varaosanumero: 0006 60
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: REMSA  
Varaosanumero: 0006.60
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Hinta
14.55€
sis. ALV 20%
Merkki: LPR  
Varaosanumero: 05P024
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Hinta
7.35€
sis. ALV 20%
Merkki: OPTIMAL  
Varaosanumero: 2145
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: MAXGEAR  
Varaosanumero: 19-1742
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: MALÒ  
Varaosanumero: 1050840
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: OPTIMAL  
Varaosanumero: 9154
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: NK  
Varaosanumero: 229906
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: R BRAKE  
Varaosanumero: RB0162
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: VALEO  
Varaosanumero: 598099
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: WEEN  
Varaosanumero: 151-1563
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: WOKING  
Varaosanumero: P1063.60
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: VALEO  
Varaosanumero: 301099
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: SPIDAN  
Varaosanumero: 31110
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: ROADHOUSE  
Varaosanumero: 2006.60
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: sbs  
Varaosanumero: 1501229906
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: PROCODIS FRANCE  
Varaosanumero: PF1019
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: JURID  
Varaosanumero: 571279J-AS
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: Brake ENGINEERING  
Varaosanumero: PA204
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: BSG  
Varaosanumero: BSG 65-200-015
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: BORG & BECK  
Varaosanumero: BBP1210
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: APEC braking  
Varaosanumero: PAD119
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: A.B.S.  
Varaosanumero: P59001
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: ABE  
Varaosanumero: C2M003ABE
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: Dr!ve+  
Varaosanumero: DP1010.10.0881
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Merkki: EUROBRAKE  
Varaosanumero: 5502229906
Varaosan nimi: Jarrupala, levyjarru
Kysy Hintaa
Alkuperäisnumerot
ALFA ROMEO 0060711959
ALFA ROMEO 0060727286
ALFA ROMEO 0060729251
ALFA ROMEO 0060740842
ALFA ROMEO 0060778263
ALFA ROMEO 105142211504
ALFA ROMEO 10514260040225
ALFA ROMEO 10526260030030
ALFA ROMEO 10548260030130
ALFA ROMEO 116002205203
ALFA ROMEO 11600220520330
ALFA ROMEO 116002205230
ALFA ROMEO 116332205200
ALFA ROMEO 116332205230
ALFA ROMEO 60711959
ALFA ROMEO 60727286
ALFA ROMEO 60729251
ALFA ROMEO 60740842
ALFA ROMEO 60778263
AUDI 311698151C
BEDFORD 91075504
BEDFORD 91090543
BMW 34111116619
BMW 34211103209
BMW 34211103322
BMW 34211103746
DAF 502808
DAF 892349
MASERATI 310254042
MASERATI 327256131
MERCEDES-BENZ 0004205720
MERCEDES-BENZ 0004205820
MERCEDES-BENZ 0004206220
MERCEDES-BENZ 0004206280
MERCEDES-BENZ 0004207620
MERCEDES-BENZ 0014200620
MERCEDES-BENZ 0014209320
MERCEDES-BENZ 0025864742
MERCEDES-BENZ 0025864842
MERCEDES-BENZ 14200620
MERCEDES-BENZ 14209320
MERCEDES-BENZ A0004205720
MERCEDES-BENZ A0004205820
MERCEDES-BENZ A0004207620
MERCEDES-BENZ A0014200620
MERCEDES-BENZ A0014209320
MERCEDES-BENZ A0025864742
MERCEDES-BENZ A0025864842
OPEL 1605120
OPEL 1605121
OPEL 1605145
OPEL 1605157
OPEL 1605449
OPEL 1605706
OPEL 1605723
OPEL 90297400
OPEL 90297421
PEUGEOT 4251-79
PEUGEOT 425179
PORSCHE 90135196335
PORSCHE 90135296301
PORSCHE 90135296337
PORSCHE 90135299700
PORSCHE 91135293901
SAAB 7872906
SAAB 8910499
SAAB 8994980
TALBOT 04789100
TALBOT 424891
TALBOT 424892
TALBOT 425005
TALBOT 425179
VAG 311698151A
VAUXHALL 90016808
VAUXHALL 91032971
VAUXHALL 91075504
VAUXHALL 91082782
VAUXHALL 91090543
VOLVO 271702.3
VOLVO 2717023
VOLVO 2726750
VOLVO 2728772
VOLVO 3100021
VOLVO 3343838
VW 1BM698151A
VW 311698151
VW 311698151B
VW 311698151E
Varaosien sopivuus autoihin
Malli / MoottoriValmistusvuosiTehoPolttoaine
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 1.6 (116.B1A)01.1975 - 12.198479 Kw - 107 Hv / AR 01600Bensiinimoottori
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 1.807.1974 - 12.197785 Kw - 116 Hv / AR 01608 XBensiinimoottori
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.1978 - 12.198497 Kw - 132 Hv / AR 01655Bensiinimoottori
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.1978 - 12.198497 Kw - 132 Hv / AR 01713Bensiinimoottori
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.1978 - 12.198497 Kw - 132 Hv / AR 10520Bensiinimoottori
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55G, 116.56G)03.1977 - 02.198089 Kw - 121 Hv / AR 01623Bensiinimoottori
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 TD (116.BA)10.1979 - 03.198360 Kw - 82 Hv / VM4HT/2Diesel
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1.8 D06.1976 - 12.197838 Kw - 52 Hv / 4.108Diesel
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1300 Super (115)01.1974 - 12.197864 Kw - 87 Hv / AR 00530Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1600 Super (105,14)06.1964 - 08.196971 Kw - 97 Hv / AR 00526Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1600 Super (115)01.1974 - 12.197876 Kw - 103 Hv / AR 00526Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 1.3 (116.44A)10.1977 - 06.198366 Kw - 90 Hv / AR 01644Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 1.6 (116.50B)10.1977 - 04.198579 Kw - 107 Hv / AR 01600Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 1.8 (116.AA, 116.AB)04.1979 - 04.198590 Kw - 122 Hv / AR 01678Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 2.0 (116.A1A)06.1980 - 04.198596 Kw - 131 Hv / AR 01655Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 2.0 (116.A1A)06.1980 - 04.198596 Kw - 131 Hv / AR 11671Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 2.0 TD01.1983 - 12.198561 Kw - 83 Hv / VM 4 HTDiesel
ALFA ROMEO GTV (116) / 2.007.1978 - 01.198696 Kw - 131 Hv / AR 01655Bensiinimoottori
ALFA ROMEO GTV (116) / 2.007.1978 - 01.198696 Kw - 131 Hv / AR 06212Bensiinimoottori
ALFA ROMEO SPIDER (115) / 160003.1976 - 12.199076 Kw - 103 Hv / AR 00526Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 230.6 (114.015)01.1968 - 11.197688 Kw - 120 Hv / M 180.954Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 25007.1968 - 08.197296 Kw - 130 Hv / M 114.920Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 250 (114.010)01.1968 - 08.197285 Kw - 116 Hv / M 114.920Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 250 2.8 (114.011, 114.023)06.1972 - 11.197696 Kw - 130 Hv / M 130.923Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 280 (114.060)06.1972 - 11.1976118 Kw - 160 Hv / M 110.921Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 280 E (114.062)06.1972 - 11.1976136 Kw - 185 Hv / M 110.981Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 20001.1968 - 01.197770 Kw - 95 Hv / M 115.923Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 20001.1968 - 01.197770 Kw - 95 Hv / M 115.926Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 (115.015)01.1968 - 01.197763 Kw - 86 Hv / M 115.923Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 (115.015)01.1968 - 01.197763 Kw - 86 Hv / M 115.926Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 D (115.115)01.1968 - 01.197740 Kw - 55 Hv / OM 615.913Diesel
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 220 (115.010)01.1968 - 07.197366 Kw - 90 Hv / M 115.924Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 220 (115.010)01.1968 - 07.197377 Kw - 105 Hv / M 115.920Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 220 D (115.110)01.1968 - 01.197744 Kw - 60 Hv / OM 615.912Diesel
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 230.4 (115.017)08.1973 - 12.197681 Kw - 110 Hv / M 115.951Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 240 D (115.117)08.1973 - 01.197748 Kw - 65 Hv / OM 616.916Diesel
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 240 D 3.0 (115.114)08.1974 - 11.197659 Kw - 80 Hv / OM 617.910Diesel
MERCEDES-BENZ /8 Coupe (W114) / 250 CE (114.022)04.1969 - 04.1972110 Kw - 150 Hv / M 114.980Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 230 C (123.043)05.1977 - 04.198080 Kw - 109 Hv / M 115.954Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 230 CE (123.243)04.1980 - 12.1985100 Kw - 136 Hv / M 102.980Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 280 C (123.050)03.1977 - 03.1980115 Kw - 156 Hv / M 110.923Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 280 CE03.1977 - 11.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.988Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 280 CE09.1977 - 08.1979130 Kw - 177 Hv / M 110.988Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 300 C Turbo-D (123.153)09.1981 - 07.198592 Kw - 125 Hv / OM 617.952Diesel
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 200 T11.1980 - 11.198580 Kw - 109 Hv / M 102.920Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 230 T (123.083)09.1977 - 03.198080 Kw - 109 Hv / M 115.954Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 230 TE (123.283)04.1980 - 11.1985100 Kw - 136 Hv / M 102.980Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 240 T D (123.183)03.1979 - 12.198553 Kw - 72 Hv / OM 616.912Diesel
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 250 T (123.086)05.1978 - 10.197995 Kw - 129 Hv / M 123.921Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 250 T (123.086)05.1978 - 08.1982103 Kw - 140 Hv / M 123.921Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 280 TE (123.093)09.1977 - 11.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.988Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 300 T D (123.190)03.1979 - 11.198565 Kw - 88 Hv / OM 617.912Diesel
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 300 T Turbo-D (123.193)10.1980 - 11.198592 Kw - 125 Hv / OM 617.952Diesel
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W108, W109) / 250 S (108.012)01.1966 - 12.196996 Kw - 130 Hv / M 108.920Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W108, W109) / 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058)03.1971 - 08.1972147 Kw - 200 Hv / M 116.980Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 280 S (116.020)08.1972 - 07.1980115 Kw - 156 Hv / M 110.922Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 280 S (116.020)08.1972 - 07.1980118 Kw - 160 Hv / M 110.922Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 280 SE,SEL (116.024)08.1972 - 07.1980130 Kw - 177 Hv / M 110.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 280 SE,SEL (116.024)08.1972 - 07.1980136 Kw - 185 Hv / M 110.983Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 280 SE,SEL (116.024)08.1972 - 07.1980136 Kw - 185 Hv / M 110.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.1972 - 02.1976147 Kw - 200 Hv / M 116.983Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.1976 - 03.1980143 Kw - 194 Hv / M 116.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.1976 - 03.1980151 Kw - 205 Hv / M 116.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 450 SE,SEL (116.032)01.1973 - 04.1980165 Kw - 224 Hv / M 117.983Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 450 SE,SEL (116.032)01.1973 - 04.1980165 Kw - 224 Hv / M 117.986Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 450 SE,SEL (116.033)12.1975 - 04.1980160 Kw - 218 Hv / M 117.986Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 450 SE,SEL (116.033)12.1975 - 04.1980160 Kw - 218 Hv / M 117.983Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W116) / 450 SEL 6.9 (116.036)07.1975 - 03.1980210 Kw - 286 Hv / M 100.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 260 SE (126.020)09.1985 - 06.1991118 Kw - 160 Hv / M 103.941Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 260 SE (126.020)09.1985 - 06.1991122 Kw - 166 Hv / M 103.941Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 280 S (126.021)12.1979 - 07.1985115 Kw - 156 Hv / M 110.924Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 280 S (126.021)12.1979 - 07.1985115 Kw - 156 Hv / M 110.926Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 280 SE,SEL (126.022, 126.023)10.1979 - 07.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.987Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 280 SE,SEL (126.022, 126.023)10.1979 - 07.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.989Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 300 SE,SEL (126.024, 126.025)09.1985 - 12.1989138 Kw - 188 Hv / M 103.981Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 300 SE,SEL (126.024, 126.025)01.1986 - 06.1991132 Kw - 180 Hv / M 103.981Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 380 SE,SEL (126.032)09.1980 - 10.1981160 Kw - 218 Hv / M 116.961Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 380 SE,SEL (126.032)10.1981 - 08.1985150 Kw - 204 Hv / M 116.963Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 420 SE,SEL10.1985 - 06.1991165 Kw - 224 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 420 SE,SEL10.1985 - 12.1987170 Kw - 231 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 420 SE,SEL (126.034)10.1985 - 12.1987160 Kw - 218 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 420 SE,SEL (126.034, 126.035)10.1985 - 06.1991150 Kw - 204 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL09.1987 - 06.1991185 Kw - 252 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL09.1987 - 06.1991195 Kw - 265 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985170 Kw - 231 Hv / M 117.961Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985170 Kw - 231 Hv / M 117.963Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985177 Kw - 241 Hv / M 117.961Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985177 Kw - 241 Hv / M 117.963Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL (126.036)09.1985 - 06.1991164 Kw - 223 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL (126.036)09.1985 - 06.1991180 Kw - 245 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 500 SE,SEL KAT06.1989 - 06.1991185 Kw - 252 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 560 SE,SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 560 SE,SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 560 SE,SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA (W126) / 560 SE,SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 380 SEC (126.043)10.1981 - 07.1985150 Kw - 204 Hv / M 116.963Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 420 SEC (126.046)10.1985 - 06.1991150 Kw - 204 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 420 SEC (126.046)10.1985 - 12.1987160 Kw - 218 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 420 SEC (126.046)10.1985 - 06.1991165 Kw - 224 Hv / M 116.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 500 SEC (126.044)10.1981 - 08.1985170 Kw - 231 Hv / M 117.963Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 500 SEC (126.044)09.1985 - 06.1991180 Kw - 245 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 500 SEC (126.044)09.1985 - 06.1991195 Kw - 265 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 500 SEC (126.044)10.1985 - 06.1991164 Kw - 223 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 500 SEC (126.044)08.1987 - 06.1991185 Kw - 252 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 500 SEC KAT06.1989 - 06.1991185 Kw - 252 Hv / M 117.965Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ S-SARJA Coupe (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 Hv / M 117.968Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 20002.1976 - 08.198062 Kw - 84 Hv / M 115.938Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 20002.1976 - 08.198062 Kw - 84 Hv / M 115.939Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 20006.1980 - 11.198574 Kw - 101 Hv / M 102.939Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 200 (123.020)02.1976 - 08.198069 Kw - 94 Hv / M 115.938Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 200 (123.020)02.1976 - 08.198069 Kw - 94 Hv / M 115.939Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 200 (123.220)06.1980 - 11.198580 Kw - 109 Hv / M 102.920Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 200 D03.1979 - 11.198544 Kw - 60 Hv / OM 615.940Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 200 D (123.120)07.1976 - 02.197940 Kw - 55 Hv / OM 615.940Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 220 D01.1977 - 03.197949 Kw - 67 Hv / OM 615.941Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 220 D (123.126)01.1976 - 02.197944 Kw - 60 Hv / OM 615.941Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 230 (123.023)02.1976 - 03.198180 Kw - 109 Hv / M 115.954Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 230 E (123.223)04.1980 - 12.1985100 Kw - 136 Hv / M 102.980Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 240 D (123.123)02.1976 - 02.197948 Kw - 65 Hv / OM 616.912Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 240 D (123.123)03.1979 - 11.198553 Kw - 72 Hv / OM 616.912Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 250 (123.026)02.1976 - 10.197995 Kw - 129 Hv / M 123.921Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 250 (123.026)10.1979 - 07.1985103 Kw - 140 Hv / M 123.921Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 280 (123.030)02.1976 - 08.1981115 Kw - 156 Hv / M 110.923Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 280 E08.1976 - 08.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.988Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 280 E (123.033)02.1976 - 11.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.984Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 280 E (123.033)02.1976 - 11.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.988Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 300 D (123.130)02.1976 - 07.198059 Kw - 80 Hv / OM 617.912Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 300 D (123.130)03.1979 - 11.198565 Kw - 88 Hv / OM 617.912Diesel
MERCEDES-BENZ Sedan (W123) / 300 Turbo-D (123.133)08.1981 - 07.198592 Kw - 125 Hv / OM 617.952Diesel
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)08.1974 - 07.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)08.1974 - 07.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.986Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)08.1974 - 07.1985136 Kw - 185 Hv / M 110.990Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.986Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.990Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 300 SL (107.041)09.1985 - 08.1989132 Kw - 180 Hv / M 103.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 300 SL (107.041)09.1985 - 08.1989138 Kw - 188 Hv / M 103.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 350 SL (107.043)05.1971 - 02.1980143 Kw - 195 Hv / M 116.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 350 SL (107.043)05.1971 - 02.1980143 Kw - 195 Hv / M 116.984Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 380 SL (107.045)09.1980 - 08.1981160 Kw - 218 Hv / M 116.960Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 420 SL (107.047)01.1986 - 08.1989150 Kw - 204 Hv / M 116.964Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 420 SL (107.047)01.1986 - 08.1989160 Kw - 218 Hv / M 116.964Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)10.1972 - 10.1980165 Kw - 224 Hv / M 117.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)10.1972 - 10.1980165 Kw - 224 Hv / M 117.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)09.1975 - 10.1980160 Kw - 218 Hv / M 117.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)09.1975 - 10.1980160 Kw - 218 Hv / M 117.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)05.1980 - 12.1985170 Kw - 231 Hv / M 117.960Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)05.1980 - 12.1985170 Kw - 231 Hv / M 117.962Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)05.1980 - 12.1981177 Kw - 241 Hv / M 117.960Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)01.1986 - 08.1989164 Kw - 223 Hv / M 117.964Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)01.1986 - 08.1989180 Kw - 245 Hv / M 117.960Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)01.1986 - 08.1989180 Kw - 245 Hv / M 117.964Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 280 SLC (107.022)08.1974 - 09.1981136 Kw - 185 Hv / M 110.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 280 SLC (107.022)08.1974 - 09.1981136 Kw - 185 Hv / M 110.986Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 280 SLC (107.022)08.1974 - 09.1981136 Kw - 185 Hv / M 110.990Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 280 SLC (107.022)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 280 SLC (107.022)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.986Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 280 SLC (107.022)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 Hv / M 110.990Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 350 SLC (107.023)01.1972 - 02.1976147 Kw - 200 Hv / M 116.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 350 SLC (107.023)01.1972 - 02.1976147 Kw - 200 Hv / M 116.984Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 350 SLC (107.023)03.1976 - 02.1980143 Kw - 195 Hv / M 116.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 350 SLC (107.023)03.1976 - 02.1980143 Kw - 195 Hv / M 116.984Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 380 SLC (107.025)07.1980 - 08.1981160 Kw - 218 Hv / M 116.960Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 450 SLC (107.024)01.1973 - 11.1975165 Kw - 225 Hv / M 117.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 450 SLC (107.024)01.1973 - 11.1975165 Kw - 225 Hv / M 117.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 450 SLC (107.024)09.1975 - 08.1979160 Kw - 218 Hv / M 117.982Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 450 SLC (107.024)09.1975 - 08.1979160 Kw - 218 Hv / M 117.985Bensiinimoottori
MERCEDES-BENZ SL Coupe (C107) / 450 SLC 5.0 (107.026)06.1978 - 02.1980177 Kw - 241 Hv / M 117.960Bensiinimoottori
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / B 160001.1959 - 12.196344 Kw - 60 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / B 1600 Super 7501.1959 - 12.196355 Kw - 75 Hv / 616.15Bensiinimoottori
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / C 160001.1963 - 12.196555 Kw - 75 Hv / 616.15Bensiinimoottori
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / C 1600 SC01.1963 - 12.196570 Kw - 95 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 356 Coupe / C 160001.1963 - 12.196555 Kw - 75 Hv / 616.15Bensiinimoottori
PORSCHE 356 Coupe / C 1600 SC01.1963 - 12.196570 Kw - 95 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.05Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.06Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.07Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.14Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.17Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.13Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.06Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.07Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.08Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 Hv / 911.52Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 Hv / 911.62Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 S08.1971 - 01.1976140 Kw - 190 Hv / 911.53Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 S08.1971 - 01.1976140 Kw - 190 Hv / 911.63Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 Hv / 911.51Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 Hv / 911.61Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 Hv / 911.91Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 Hv / 911.96Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 Hv / 911.57Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 Hv / 911.67Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.41Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.46Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.92Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.97Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.43Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.48Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.81Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.86Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.85Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.90Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.94Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.99Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.84Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.82Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 Hv / 911.89Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.93Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.98Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.42Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.47Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.7 SC Carrera RS08.1972 - 01.1979154 Kw - 209 Hv / 911.83Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC08.1980 - 07.1983150 Kw - 204 Hv / 930.10Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera03.1974 - 10.1983154 Kw - 209 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 Hv / 930.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 Hv / 930.12Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 Hv / 930.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 Hv / 930.13Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 Hv / 930.09Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 Hv / 930.19Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 Turbo01.1975 - 12.1977191 Kw - 260 Hv / 930.52Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 3.0 Turbo01.1975 - 12.1977191 Kw - 260 Hv / 930.50Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Cabriolet / 3.0 SC08.1982 - 07.1983150 Kw - 204 Hv / 930.10Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 Hv / 901.09Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 Hv / 901.11Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 Hv / 901.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 Hv / 901.05Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 Hv / 901.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 Hv / 901.08Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 02.1972125 Kw - 170 Hv / 901.10Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.13Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 Hv / 911.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 Hv / 911.04Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 S09.1969 - 02.1972132 Kw - 180 Hv / 911.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.06Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 Hv / 911.52Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 Hv / 911.62Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.3 S09.1971 - 08.1973140 Kw - 190 Hv / 911.53Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.3 S09.1971 - 08.1973140 Kw - 190 Hv / 911.63Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 Hv / 911.57Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 Hv / 911.67Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.41Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.46Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.92Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 Hv / 911.97Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.93Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.98Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.42Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 Hv / 911.47Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.7 SC Carrera RS08.1972 - 01.1979154 Kw - 209 Hv / 911.83Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 Hv / 930.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 Hv / 930.12Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 Hv / 930.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 Hv / 930.13Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 Hv / 930.09Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 Hv / 930.19Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 3.3 Turbo09.1986 - 11.1990221 Kw - 301 Hv / 930.66Bensiinimoottori
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 Hv / 901.36Bensiinimoottori
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 Hv / 901.37Bensiinimoottori
PORSCHE 914 / 1.701.1969 - 12.197359 Kw - 80 Hv / WBensiinimoottori
PORSCHE 914 / 1.808.1973 - 02.197663 Kw - 86 Hv / ANBensiinimoottori
PORSCHE 914 / 2.001.1972 - 12.197574 Kw - 100 Hv / GBBensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Break / 1.110.1976 - 09.197944 Kw - 60 Hv / 3E1ABensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Break / 1.110.1976 - 01.198037 Kw - 50 Hv / E1/BTCBensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Viistoperä / 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976 - 01.198037 Kw - 50 Hv / 3E1Bensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Viistoperä / 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976 - 01.198043 Kw - 58 Hv / 3E1ABensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Viistoperä / 1.1 LS,GLS10.1968 - 05.197644 Kw - 60 Hv / Bensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Viistoperä / 1.1 LS,GLS11.1973 - 09.197740 Kw - 54 Hv / E1/BTCBensiinimoottori
TALBOT SIMCA 1100 Viistoperä / 1.3 Spezial TI10.1972 - 09.197760 Kw - 82 Hv / 3G4Bensiinimoottori

iParts 2017