Merkki: MANN-FILTER  
Varaosanumero: W 940 (10)
Varaosan nimi: Öljynsuodatin; Suodatin, työhydrauliikka
Hinta
11.65
sis. ALV 20%
Ulkoläpimitta [mm] | 93
Sisäläpimitta 1 [mm] | 62
Sisäläpimitta 2 [mm] | 71
Kierrekoko | 3/4-16 UNF
Korkeus (mm) | 142
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
Avauspaine ohitusventtiili [bar] | 2,5
Määräyksikkö | Pakkausyksikkö
Vastaavat
Merkki: MANN-FILTER  
Varaosanumero: W 940 (10)
Hinta
11.65€
sis. ALV 20%
Merkki: MANN-FILTER  
Varaosanumero: W 940
Hinta
7.13€
sis. ALV 20%
Merkki: BOSCH  
Varaosanumero: 0 451 104 065
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Hinta
10.02€
sis. ALV 20%
Merkki: STELLOX  
Varaosanumero: 20-50257-SX
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MULLER FILTER  
Varaosanumero: FO65
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: STELLOX  
Varaosanumero: 20-50588-SX
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: UNICO FILTER  
Varaosanumero: LI 9144
Kysy Hintaa
Merkki: WILMINK GROUP  
Varaosanumero: WG1018265
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: UNIFLUX FILTERS  
Varaosanumero: XO66
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MECAFILTER  
Varaosanumero: H09
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MECAFILTER  
Varaosanumero: ELH4126
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: HOFFER  
Varaosanumero: 15323/9
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: MEAT & DORIA  
Varaosanumero: 15323/9
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: HENGST FILTER  
Varaosanumero: H17W01
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: KOLBENSCHMIDT  
Varaosanumero: 50013154
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: LUCAS FILTERS  
Varaosanumero: LFOS109
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: FI.BA  
Varaosanumero: F-503
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: 1A FIRST AUTOMOTIVE  
Varaosanumero: L40065
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Merkki: FIL FILTER  
Varaosanumero: ZP 3042 A
Varaosan nimi: Öljynsuodatin
Kysy Hintaa
Alkuperäisnumerot
CASE IH 405416136
CATERPILLAR 081-2684
CITROËN MLS 000-186
CLAAS 00 0572 119 0
CLAAS 0572 119 0
CLAAS 0572 119 1
CLAAS CT 77 01 029 280
DEUTZ-FAHR 1227 2453
EICHER 162.1224 M1
EICHER 303.02
FAHR 1-2101-340-128.00
FAUN 4134-473
FENDT F 238 202 310 010
FIAT 5926021
FIAT 62775369
FIAT 74630787
FORD 1498 028
FORD 5000 189
GENERAL MOTORS 5579970
GENERAL MOTORS 6438121
GUELDNER 000 983 0607
HÜRLIMANN 2.4419.150.1
JOHN DEERE RE19626
KUBOTA 15402-32430
LAMBORGHINI 2.4419.150.1
LANCER BOSS 571958
LIEBHERR 550 2094
LINDE 000 983 0607
MAN 00.02415-1017
MAN 00.02451-51017
MAN 81.33118-0003
MAN 88.05501-6002
MASSEY FERGUSON 1621210M1
MASSEY FERGUSON 1621224M1
MASSEY FERGUSON 30 302
MERCEDES-BENZ 002 184 40 01
MERCEDES-BENZ A 002 184 40 01
MWM 6.0541.18.0002
MWM 6.0541.18.8.0002
MWM 6.0541.78.8.0002
PORSCHE 901.107.203.02
PORSCHE 901.107.203.09
RENAULT 77 01 029 280
RENAULT 77 01 415 051
RENAULT TRUCKS 00 05 151 017
RENAULT TRUCKS 00 24 151 017
RENAULT TRUCKS 00 24 151 018
RENAULT TRUCKS 27 701 006 374
RENAULT TRUCKS 50 00 040 870
RENAULT TRUCKS 50 00 044 059
RENAULT TRUCKS 50 00 044 064
RENAULT TRUCKS 50 00 044 487
RENAULT TRUCKS 50 00 044 959
RENAULT TRUCKS 50 01 845 487
RENAULT TRUCKS 77 01 002 280
RENAULT TRUCKS 77 01 006 374
RENAULT TRUCKS 77 01 022 800
SAME 2.4419.150.1
SCHLÜTER S-AK 702
STEYR 209.07.36
STEYR 406.07.18
STEYR 406.07.57
STEYR 409.07.0036
STEYR 409.07.36
STEYR 712.10.71.142
SUNBEAM 522 1313
SUNBEAM 616 0448
TALBOT 990 937
VOLVO 731094
VOLVO 73194
ZETTELMEYER 00 226 65803
Varaosien sopivuus autoihin
Malli / MoottoriValmistusvuosiTehoPolttoaine
ALFA ROMEO 2300 / 2.303.1974 - 10.1980104 Kw - 141 Hv / Bensiinimoottori
ALFA ROMEO 2300 / 2.3 TI11.1976 - 10.1980109 Kw - 149 Hv / Bensiinimoottori
FENDT Farmer / 105 S01.1972 - asti...44 Kw - 60 Hv / D 225-4Diesel
FENDT Farmer / 105 S01.1975 - asti...44 Kw - 60 Hv / D 226-4Diesel
FENDT Farmer / 106 S01.1972 - asti...48 Kw - 65 Hv / D 225-4Diesel
FENDT Farmer / 106 S01.1975 - asti...48 Kw - 65 Hv / D 226-4Diesel
FENDT Farmer / 108 S01.1975 - asti...48 Kw - 65 Hv / D 226-4Diesel
FENDT Farmer / 305 LS01.1980 - asti...45 Kw - 61 Hv / D 227-4Diesel
FENDT Farmer / 305 LSA01.1980 - asti...45 Kw - 61 Hv / D 227-4Diesel
FENDT Farmer / 306 LS01.1987 - 12.199355 Kw - 75 Hv / D 226 B-4Diesel
FENDT Farmer / 306 LSA01.1987 - 12.199355 Kw - 75 Hv / D 226 B-4Diesel
FENDT Farmer / 310 LSA01.1985 - asti...68 Kw - 93 Hv / TD 226-4Diesel
FENDT Farmer / 310 LSA01.1990 - asti...74 Kw - 100 Hv / D 226 B-4Diesel
FENDT Farmer / 4 S01.1970 - asti...40 Kw - 54 Hv / D 208-4Diesel
FENDT Farmer / 5 S01.1970 - asti...48 Kw - 65 Hv / D 208-4Diesel
FENDT Farmer / 5S01.1970 - 12.197248 Kw - 65 Hv / D 225-4Diesel
FENDT Favorit / 10 S01.1970 - asti...59 Kw - 80 Hv / D 225-6Diesel
FENDT Favorit / 11 S01.1970 - asti...59 Kw - 80 Hv / D 225-6Diesel
FENDT Favorit / 3 S01.1963 - asti...40 Kw - 54 Hv / D 208-4Diesel
FENDT Favorit / 3 S01.1967 - asti...45 Kw - 61 Hv / D 225-4Diesel
FENDT Favorit / 4 S01.1970 - asti...59 Kw - 80 Hv / D 225-6Diesel
FENDT Favorit / 509 CA01.1994 - 12.199970 Kw - 95 Hv / TD 226 B-4Diesel
FENDT Favorit / 510 CA01.1993 - 12.199977 Kw - 105 Hv / TD 226 B-4Diesel
FENDT Favorit / 512 CA01.1993 - 12.199992 Kw - 125 Hv / TD 226 B-6Diesel
FENDT Favorit / 514 CA01.1993 - 12.1999103 Kw - 140 Hv / TD 226 B-6Diesel
FENDT Favorit / 515 CA01.1993 - 12.1999110 Kw - 150 Hv / TD 226 B-6Diesel
FENDT Favorit / 600 LS01.1976 - asti...63 Kw - 86 Hv / D 227-6Diesel
FENDT Favorit / 610 LS01.1979 - 12.198470 Kw - 95 Hv / D 227-6Diesel
FENDT GT / 255 GT01.1976 - asti...37 Kw - 50 Hv / F 3L 912Diesel
FENDT GT / 275 GT01.1976 - asti...51 Kw - 69 Hv / F 4L 912Diesel
PORSCHE 911 / 2.0 E09.1968 - 12.1969103 Kw - 140 Hv / 901.09Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 E09.1968 - 12.1969103 Kw - 140 Hv / 901.11Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.05Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.06Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.07Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.14Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 Hv / 901.17Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 Hv / 901.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 Hv / 901.08Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 S09.1968 - 12.1969125 Kw - 170 Hv / 901.10Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.13Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 E09.1969 - 12.1971114 Kw - 155 Hv / 911.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 E09.1969 - 12.1971114 Kw - 155 Hv / 911.04Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 S09.1969 - 12.1971132 Kw - 180 Hv / 911.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.06Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.07Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.08Bensiinimoottori
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 Hv / 901.09Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 Hv / 901.11Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 Hv / 901.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 Hv / 901.05Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 Hv / Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 Hv / 901.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 Hv / 901.08Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 02.1972125 Kw - 170 Hv / 901.10Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.03Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 Hv / 901.13Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 Hv / 911.01Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 Hv / 911.04Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 S09.1969 - 02.1972132 Kw - 180 Hv / 911.02Bensiinimoottori
PORSCHE 911 Targa / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 Hv / 911.06Bensiinimoottori
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 Hv / 901.36Bensiinimoottori
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 Hv / 901.37Bensiinimoottori
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.06/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 Hv / 797-21Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.07/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 Hv / 797-21Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.08/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 Hv / 797-21Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.08/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 Hv / 797-21Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.08/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 Hv / 797-21Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.0609.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.0709.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/A09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/A,S 130.08/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/A,S 130.08/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/R09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.09/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.09/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.09/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.1109.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.11/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.11/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.13/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 Hv / 797Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.08TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 Hv / 798-10Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.08TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 Hv / 798-10Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.09TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 Hv / 798-10Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.09TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 Hv / 798-10Diesel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 9005.1984 - 12.199467 Kw - 91 Hv / 720Diesel

iParts 2017